90 110 bg traktör bakıyorum sizce hangi marka

Şuan bizde eekunt 80.4 var 108m kubota düşünüyoruz .gücünün hakkını vermiyor ,hafif old patinaja kaçıyor ama yakıt çok iyi common rail. arızada açmıyor.geçen birinden m5000aldık ben bunun her tarafı çöp gibi kırılır dedim çifte koştuk 480 i aratmadı kulkanım kolay pratik tek frene gerek yok gram hararret yok.yakıt çekiş kullanım mükemmel .onların fiyatıda uygun.full japon.ama parça baya pahalı...massey pahalı erkunt çok hantal.new hollnd iyiden cozuttu.

Burada çok beğenilmiyor ama ben Tümosan maxima kasa modelleri çok beğeniyorum. Bir kaç kullanıcı ve servisle sohbet etme imkanım oldu. Genel anlamda sağlam olduğunu ama arada küçük masraflar çıkarabildiğini söylediler. Mesela o ara 8195vardı. Kuyruk milini kırmış Su pompasında.

• Beğen
Tepkiler: FatihÖZHAN
1 ay önce sıfır New Holland TD110 aldık . Hayatta yaptığımız en büyük hata olduğunu anladık. 1 ayda 8 e yakın mobil servis , 1 kere servise çekicide gitti 2 gün kaldı. Fren diye bir şey yok, bildiğin durmuyor traktör . 1 ayda değişen parçalar şarj dinamosu , mazot pompası , adetini hatırlamadığım sayıda müşirler , arka tekerlek keçeleri ve unuttuklarım hatta bilmediklerim..

kullandığımız diğer iki MF ve antika 640 (41 yaşında) 'ın yanına bile yaklaşamaz kalite ve sağlamlıkta. Hakkını yemeyelim sadece yetkili servisi muhteşem . adamlar gece gündüz geliyor. Akraba olduk. Bugün yarın hukuki işlemlere başlıyacağız iadesi için.

New Holland (yerli) denen ucube markayı almada ne alırsan al.

1 ay önce sıfır New Holland TD110 aldık . Hayatta yaptığımız en büyük hata olduğunu anladık. 1 ayda 8 e yakın mobil servis , 1 kere servise çekicide gitti 2 gün kaldı. Fren diye bir şey yok, bildiğin durmuyor traktör . 1 ayda değişen parçalar şarj dinamosu , mazot pompası , adetini hatırlamadığım sayıda müşirler , arka tekerlek keçeleri ve unuttuklarım hatta bilmediklerim..

kullandığımız diğer iki MF ve antika 640 (41 yaşında) 'ın yanına bile yaklaşamaz kalite ve sağlamlıkta. Hakkını yemeyelim sadece yetkili servisi muhteşem . adamlar gece gündüz geliyor. Akraba olduk. Bugün yarın hukuki işlemlere başlıyacağız iadesi için.

New Holland (yerli) denen ucube markayı almada ne alırsan al.
Böyle dürüst yorumlar olacak. Bi adam traktörünü marka aşkına körü körüne savunmayacak. İnşallah istediğiniz olur gönlünüzde olan traktöre sahip olursunuz.

Td100d al ben aldım memnunum traktör şans işi galiba ben newholland tan memnunum gene alsam newholland alırım frenler ilk geldiğinde sertti diskler alışınca iyi oldu 110luklar nasıl bilmem ama 100luk aldık çok memnunum

Landini al tabikide :D
--250 litre yakıt hediye kampanyamız var
--- aile içinde amca uşakları dahil 3 adet herhangi bir marka traktörün varsa filo indirimi var
----trakkulup kullanıcılarına kasko hediye.
-- her vitesde 3 buçuk var 3 takviye 4 vites 36 toplam (sürengen olmadığı hali bu)
-- el debreji var motor ile şanzıman devrini yakaladığında vites geçer sekromeçe zarar vermez
--elektro hidrolik var
-- hidrolik kol basıncı ile aletin batmadığı yerde batırır
-- bağımsız disk balata yağ banyolu ön fren
-- pover shutle bağımsız kavrama ayarı var
-- yol hidrolik hassasiyeti var arkada malzeme varken kasise kötü yola girdiğinde hidrolik kolları malzemeyi ağaşı yukarı alır traktörü sarsmas çırpma yapmaz
--birde biz satıyoruz güler yüz :D halden anlama ikinci ele doğru fiyatı verme

Bu segmentte bende bir arayış içerisindeyim fakat ben ikinci el düşünüyorum.
John deere'in 5090-R,5100-R traktörleri çok hoşuma gidiyor. Elinde olan ya da yakınında olan temiz kullanılmış varsa ilgilenirim.

Not: 2000 saati görmemişse 6230 seriside olabilir.

Bu segmentte bende bir arayış içerisindeyim fakat ben ikinci el düşünüyorum.
John deere'in 5090-R,5100-R traktörleri çok hoşuma gidiyor. Elinde olan ya da yakınında olan temiz kullanılmış varsa ilgilenirim.

Not: 2000 saati görmemişse 6230 seriside olabilir.
Kardeşler çiftçiler köylüler hatta romalılar şu saat işine takılmayı bırakın orjinal saat de traktör mü var piyasada fişini çekip kuyuya bağlıyor adam dijitalleri siliyolar. orjinal saat de ise elin oğlu 500-1000 saat de makinanın canını alıyor kimide 4000 saat kullanıyor makina birinci sınıf . yerli traktörler 500 saate kadar her yeri sökülüyor zaten. biz ikinci el almaya gittiğimiz yerlerde adamın ekipmanına bakarız eğer adam 80-90 beygir traktörü varsa havlusunda deposunda 5 li ünlü - esener pulluk varsa vay o makinanın haline küçük motor büyük ekipman canını alır traktörün

Landini al tabikide :D
--250 litre yakıt hediye kampanyamız var
--- aile içinde amca uşakları dahil 3 adet herhangi bir marka traktörün varsa filo indirimi var
----trakkulup kullanıcılarına kasko hediye.
-- her vitesde 3 buçuk var 3 takviye 4 vites 36 toplam (sürengen olmadığı hali bu)
-- el debreji var motor ile şanzıman devrini yakaladığında vites geçer sekromeçe zarar vermez
--elektro hidrolik var
-- hidrolik kol basıncı ile aletin batmadığı yerde batırır
-- bağımsız disk balata yağ banyolu ön fren
-- pover shutle bağımsız kavrama ayarı var
-- yol hidrolik hassasiyeti var arkada malzeme varken kasise kötü yola girdiğinde hidrolik kolları malzemeyi ağaşı yukarı alır traktörü sarsmas çırpma yapmaz
--birde biz satıyoruz güler yüz :D halden anlama ikinci ele doğru fiyatı verme

Bu her viteste üç buçuk nedir? Benim bildiğim hızlı yani tavşan birde yavaş kaplumbağ var. Birde hidrolik kol basıncı ile aletin batmadığı yerde batırır demişiniz. Merak ettim bu ayrı bir hidrolik kontrol kolmu? Yoksa hidrolik ayar kollarındandı yapılıyor? Açıklarsanız sevinirim. Saygılar.

• Beğen
Tepkiler: landini_ankara
O bütçeye alabilecegin en guzel makina landini 5h115 ve mccormixk tmax 115 bu modellerin 110larida olabilir.sahibindende cok temiz ikinci eller var bakmani tavsiye ederim.ayrica [MENTION=77706]landini_ankara[/MENTION] nickli uyeylede iletisime gecebilirsin

Bu her viteste üç buçuk nedir? Benim bildiğim hızlı yani tavşan birde yavaş kaplumbağ var. Birde hidrolik kol basıncı ile aletin batmadığı yerde batırır demişiniz. Merak ettim bu ayrı bir hidrolik kontrol kolmu? Yoksa hidrolik ayar kollarındandı yapılıyor? Açıklarsanız sevinirim. Saygılar.

Nadas yaparken takviye 2 vites 3 de sürüm yapıyorum ben tarlada rampaya geldiğimde 3 tane kademe var debriyaja basmadan el alt kademeye alıyorum sonra düze çıkınca 2 kademeye alıyorum yokuş aşağı yere geldiğimde ise 3 kademeye alıp seri birden de hızlı gidiyorum gaz ibrem her zaman 16-17 gazda hızımı 4,5 km den 7 km ye kadar çıkarabiliyorum. Gaza yani yakıta dokunmadan nadas hızımı değiştire biliyorum. evet diğer traktörlede hi-low var bizde ise 3 kademe var.

pulluğun batmadığı yerde hidrolik kontrol ünitesinde bir tuşum var ona basılı tutarak o sert zeminden işleyerek(pulluğu batırarak) geçiyorum tuşu bırakınca ilk baştaki ayarladığım konuma geri geliyor.2 yerde kulanıyorum bunu tarlama yol yapılınca birde ayrık otunun çok çıktığı yerde kulanıyorum derin sürmek istediğim bölgeleri biliyorum. Tuşa çok basılı tutamıyorum çünkü o anda hidrolik hassasiyetini kapatıyor ve allah ne verdiyse arkadaki ekipmanı toprağa saplıyor.

Yorumlar genelde mantıklı ve gerçekçi. Bütçen uygunsa Avrupa al derim ben de.. Ben Deutz 80 hp vardı 2015 model yerli montaj onu verdim 5110 C aldım 2017 60 ileri 60 geri her vitesi üçte bölüyor hi-lo dedikleri olay bu. Ayrıca koldan hidrolik shuttle lı ama dediğim gibi sen bütçene uygun olanı seç İlla sıfır da almak zorunda değilsin bahsettiğim beygir güçlerinde temiz ikinci elller var iyi araştır ama Avrupa olsun ne alırsan vesselam