[Drone] ★★Ropa Euro-Tiger V8-4 şekerpancarı hasadı★★

Bereketli olsun.Bu araç kaç ton geliyor?Toprağı çok fena sıkıştırıyor.
kaç ton geliyor bilmiyorum ama toprağı sıkıştırmamak için yan yan kendini açıp gidiyor, bunu üreten alaman'ın sorunu toprak sıkışması ayar çekmiştir heralde :D
Kolay gelsin güzel paylaşım. Türkiye de böyle teknolojik makineleri görmek çok güzel

Teşekkürler, eskişehir bölgesinde yaygınlaştı büyük kolaylık :)

Paylaşım için teşekkürler Görkem. Eline sağlık. Tam avrupai prodüksiyon olmuş. Tek eksik koca koca traktörler römorklar ile gelip yanaşmıyor...:D
Sağol Abi, komyon tır var idare edin artık :D
Güzel paylaşım görkem makina yan yan gidiyor :D bu arada pancar da gayet iyi duruyor kıraç arazi mi burası dekar verimleri nerelerde pancar da sizin mi prodüksiyon için eline sağlık teşekkürler :)
Sağolasın, susuz pancar mı yetişirmiş :D pancar benim değil forum sakinlerinden Taha Abimizin verimi benim söylemem yanlış olur kendisi verim konusunda bilgi verir :)

polatlı bölgesinde 15 yıldır var bu tür ağır makineler yolda giderken düz gider tarlada arazide iş yaparken yengeç yürüyüşü diye tabir ettiğimiz çapraz yürüyüş yapar,tekerlekler farklı yerlere baskı uygular

Maşallahı var makinanın da video ya çekenin de.Biz tek sıralı sökümlere devam.Bir de makina 1 tane pancarı araya salmıyor.Ne dökme ne de vurup kenara atma.Biz makinayla söküyoruz.Bir de arkasından dökülenleri topluyoruz.[emoji24]Bizim daha çok yolumuz var anlaşılan

Yine çok güzel ve akıcı bir video olmuş Görkem. Eline sağlık. Tarla bayağı büyük. Makine falan Avrupa çiftçiliği olmuş.
Teşekkür ederim İsmail Abi :)
polatlı bölgesinde 15 yıldır var bu tür ağır makineler yolda giderken düz gider tarlada arazide iş yaparken yengeç yürüyüşü diye tabir ettiğimiz çapraz yürüyüş yapar,tekerlekler farklı yerlere baskı uygular
en iyi sökümü hangi makine yapar hocam? maxtronu çok övüyorlar doğru mudur?

• Beğen
Tepkiler: ebay06
Teşekkür ederim İsmail Abi :)

en iyi sökümü hangi makine yapar hocam? maxtronu çok övüyorlar doğru mudur?
maxtron hiç görmedim burda genelde ropa var hem söküm makinası hem yükleme makinası olarak adamlar bakımınıda kendileri yapıyorlar söküm olarak büyük arazi kiralıyorlar sanırım çünkü söküm sezonunda yani şu an hiç makina yok hepsi arazide çelışıyor,polatlı sanayi sitesinde barış makinanın arkasında görebilirsiniz makinaları