Kultivatör aysan mini tiller yardım

5771eaa3c44ce094dfd97b2315c83c86.jpg

Arkadaşlar mini tiller kultivatör alıcam fuarlarda çok gezdim araştırdım ızunköprü orhay tarım ile görüştüm 29 lu katlamalı merdaneli aysan ayak dediğimiz aysana 6500 25 li tiller ayak dediğimiz resimdeki alete 6700 son oluru dedi ben 100 tane sattıysam 90 tanesi tiller ayaktır dedi artıları toplama yapmaz yüksektir kırılmaz italyan ayak tilleregerek kalmaz dedi sizce hangisini almalıyım fiyat olarak nasıl sizce 95 bg traktör için yapılıyor bu kalitede daha ucuza bulunabilirmi şimdiden teşekkürler
c59779977cef3e116218fd2d83de86f4.jpg

1. Resimdekini tavsiye ederim. Mini tiller ayakta ayak kırma problemi olmaz. Küçük alacaksan merdane pistonlu olsun. Derinlik ayarını traktörden ayarlayabilirsin. Güz sezonunda tarlanın ağır tavlı yerlerini merdanesiz hazırlayabilirsin. Çorluda çelik iş var oradan da fiyat alabilirsin.

1. Resimdekini tavsiye ederim. Mini tiller ayakta ayak kırma problemi olmaz. Küçük alacaksan merdane pistonlu olsun. Derinlik ayarını traktörden ayarlayabilirsin. Güz sezonunda tarlanın ağır tavlı yerlerini merdanesiz hazırlayabilirsin. Çorluda çelik iş var oradan da fiyat alabilirsin.

Murat bey ben bu firmayla anlaştım ayın 10 u gibi gelicek çok sağlam ve kaliteli malzeme yapıyor orhay sadece ayaklarda takıldım aysan ayakmı tiller ayakmı diye zaten satıcıda 100 taneyin 90 ı tiller ayak satıyor dedi çelik işide biliyorum ve elinde bayağı ikinci el vardı ama bana biraz ters kaldığı için gidemedim fikrinize teşekkürler italyan tiller ayak ta karar kıldım resimdeki