Kubata m8540 fiyati

Hem kubotayi hem jd yeni aldik bizde elimizdeki pulluklari kullaniyoruz kubotaya 4-14 john deereye 5-14 amajd 6-12 numara alicam kismetse

Göründüğü kadarıyla siz büyük bir çiftisiniz,fakat şu kısmı anlamadım: elinizde 120 beygir gücünde,gayet kalıplı bir makine ve arka lastik genişliği 46 c.m. Peki bunun lastiği 6/12 pulluğun açtığı çiziye nasıl sığacak,bunun yerine 4/18 gibi geniş kulaklı bir pulluk daha iyi olmaz mı?

Göründüğü kadarıyla siz büyük bir çiftisiniz,fakat şu kısmı anlamadım: elinizde 120 beygir gücünde,gayet kalıplı bir makine ve arka lastik genişliği 46 c.m. Peki bunun lastiği 6/12 pulluğun açtığı çiziye nasıl sığacak,bunun yerine 4/18 gibi geniş kulaklı bir pulluk daha iyi olmaz mı?

Smdi tum pulluklarimiz 12-14 numaralarda ve 5-6 traktor ayni tarlaya girdigimizde 18 numarali pulluk diger pulluklarda farkli toprak cikaricak tum tarlalar uyumlu olmali pulluklarin hepsinide degistiremicm icin bu sekil gdiyoruz

Smdi tum pulluklarimiz 12-14 numaralarda ve 5-6 traktor ayni tarlaya girdigimizde 18 numarali pulluk diger pulluklarda farkli toprak cikaricak tum tarlalar uyumlu olmali pulluklarin hepsinide degistiremicm icin bu sekil gdiyoruz

Sizi anlıyorum. Yalnız fuarda 6115-MC'yi inceledim. "arka lastik:460/85/R 38" olarak geçiyor. Biraz sıkıntılı olur,her ne ise hayırlı ve bereketli bir yıl dilerim.

Ve ayrıca 6115-MC'den paylaşım bekliyoruz.

• Beğen
Tepkiler: The_Hoca
Sizi anlıyorum. Yalnız fuarda 6115-MC'yi inceledim. "arka lastik:460/85/R 38" olarak geçiyor. Biraz sıkıntılı olur,her ne ise hayırlı ve bereketli bir yıl dilerim.

Ve ayrıca 6115-MC'den paylaşım bekliyoruz.

fa8af926b6b4593c27aae64f5b450738.jpg

JD 519 n.m %35 tork yedeği 1600-2100 devir güç bandı 121 hp
Kubota 379 n.m tork yedeği katalog belirtmemiş (tarla serisi %30 kabul edelim) 1500 max tork noktası 2600 max güç noktası var.Fiat motor karakteristiğine benziyor.
JD 1,5 kubota desem abartmış olmam.Sadece beygir sayısı motor gücü için yeterli olmuyor.

• Beğen
Tepkiler: Ethem ertürk
JD 519 n.m %35 tork yedeği 1600-2100 devir güç bandı 121 hp
Kubota 379 n.m tork yedeği katalog belirtmemiş (tarla serisi %30 kabul edelim) 1500 max tork noktası 2600 max güç noktası var.Fiat motor karakteristiğine benziyor.
JD 1,5 kubota desem abartmış olmam.Sadece beygir sayısı motor gücü için yeterli olmuyor.

O konuda haklisiniz tumosanindan115 hp ligi var sadece bos bi agirliktan ibaret

Benim anlamadığım şimdi kubota diğerlerinin çok gerisindemi kalıyor. Bağlanan paralara değmez mi.?

Ara iş için biçilmiş kaftan, tur dönüş var, 8 vites powershift geçiş ve levye elektronik , toprak aletlerinde ona göre ekipman ister, JD 6 lı pulluk Kubota 4 lü pulluk taşır gibi düşünebiliriz.İhtiyaçlar bilir.
Ethem bey için doğru tercih, ama herkesin ihtiyaçları farklı oluyor.

Gören görmeyen bilen bilmeyen herkes konuşmuş , 3 adet kubotamız var ( 2 9540 1 m108 ) yakıt olarak , manevra olarak sağlamlık olarak bunlar gibi bir traktör daha görmedim ben. 1 yıl içinde 1100 er saat çalıştılar , balya bağladılar yer hazırladılar ne iş gerekiyorsa taptılar klima gazı hariç ağrızaları olmadı çok şükür . Birde new holland var td100d , kubotalar çalışırken o dinlendi . Sonra bir baktık traktör gitmiyor . Daha 2300 saatteki traktörün levye bilmemnesinden bi arızası çıkmış , 5000 tl para bayıldık . Neyse , çekmiyorsa bi ayar yaptırırsınız köpek gibi çeker . Bir traktörde önemli olan sağlamlıktır. Çok takmayın hangisi hoşunuza gidiyorsa alın geçin .

İşbora'nın dönüşü nasıl? Kubota ile işbora'nın bir ilişkisi varmıdır? Öncelikle bu soruların cevabına bakmak lazım. Önümüze ısıtılıp konan bir şeyler varmı?

• Beğen
Tepkiler: S-v-S
Ben bu yıl adıyaman fuarında bizzat kendim inceledim. 50 beygirden tutun 200 beygir üstü traktörler vardı. En güzel konumlandırılmış ve en ergonomik ileri-geri levye kubota m8540 serisinde vardı. Biraz düşündüm ve dedim ki "yav arkadaş ara iş için her çiftçiye bir kubota şart" tabi bu 50 beygirde olabilir,100 beygirce olabilir.