CASE IH FARMALL 85C HANEMİZE HAYIRLI OLSUN !!! (FENOMEN)

Hayirli olsun gule gule kullanin ön teker freni cok iyi olmus saft kopma durumunda cok sakat digerleri ama boyle bir sistemi hepsinin yapmasi gerekiyor gecen sene 5085m saft koptuda arabalari devirdik dolu rampadan inerken

geçmiş olsun.JD de güzel diyolar.Case de Özellik çok ama bozulursa vay halimize.640 dan buna geçince çok korkuyoruz o yüzden.

Sen almışsın artık, bizde sırada bekliyorduk, erken davrandın.:) Yenisinin gelmesini bekleyeceğiz.Lastikler biraz havalı gözüküyor, yolda çok zıplatıyor, ıcık indir.

Hadi inşallah bakalım.özcan abi ayağını sürüyerek geldin çok isteyen var dedi zaten :D Evet lastik havaları biraz fazla basınç ölçer olmayınca indirmedim dengeli olmaz diye.

Hadi inşallah bakalım.özcan abi ayağını sürüyerek geldin çok isteyen var dedi zaten :D Evet lastik havaları biraz fazla basınç ölçer olmayınca indirmedim dengeli olmaz diye.
Ozcan abiyi cok iyi tanirim
Bi zamanlar hattat ta calisyodu ozaman bizim koyden 3 arkadas cerkezkoye fabrikaya goturdu sagolsun gecen sene case ile pazarlik yaperken cikigelde sasirdim dedi artik case deyim ama anlasamadik ayri konu sagolsun iyi adamdir kendisi 😊😊

• Beğen
Tepkiler: FENOMEN
sağol hamdi abi herşey kuzenime jx65c almakla başladı.Ercan abi tek başına saf tutacak yakında.Erkuntcular bir safları terketti :D

Bizimde icimizde bir erkunt sevdasi vardi bir zamanlar.ama caseyi gorunce hersey degisti.elimizden geldigi kadar case farmal c serini herkese iyisiyle kotusuyle anlatmaya calistik.ilk case kullanan arkadaslarin emegi burda cok buyuktur.kuzene erkunt bakarken case alin dedim israr da ettim hata ozaman sukur ki yuzumuz kara cikmamis seni de caseci yaptik sonun da :) traktorun uzerine her ciktiginda gule gule seve kullanirsin insallah kardesim herseyden onemlisi bu geris teferruat

Valla ne diyeyim kendim almış gibi sevindim.
Sürekli tek çeker traktörlerle tarımın güzelliklerini paylaşıyordunuz. Artık gelinen noktada dört çeker bir makineyi sonuna kadar hakketmiştiniz.
Hayırlı ve uğurlu olsun.

• Beğen
Tepkiler: FENOMEN