Massey ferguson 5455

Yakıt hariç çok güzel traktor çok çekiyor çok yakiyor. uygun ekipman kullanımı ile yakıt tasarrufu sağlanabilir fakat ara işte kullanacaksanız yakıtı sizleri uzebilir kullanan kişilerden referans almakta fayda var. Konfor ve ekonomik istiyorsanız Case farmall c yi incelemenizi oneririm

Yakıt hariç çok güzel traktor çok çekiyor çok yakiyor. uygun ekipman kullanımı ile yakıt tasarrufu sağlanabilir fakat ara işte kullanacaksanız yakıtı sizleri uzebilir kullanan kişilerden referans almakta fayda var. Konfor ve ekonomik istiyorsanız Case farmall c yi incelemenizi oneririm
Case compact seri ile kıyaslanmaz bence ferguson.

• Beğen
Tepkiler: Alexander

105c 5455 in dengi değil yaptığı işte ysktığı yakıtta kıyaslanmaz.

Traktörünüz hayırlı olsun.Bendede 5450 var almadan önce çok yakar filan diyolardı, geçen sene malum yağış olmadı pullukla beton gibi yerleri sürdük 5 li 13 no ile 1.3-1.7 litre arası yaktı.Performansıda çok güzeldi.
Ama yol vs. ara işlerinde yakıtı biraz fazla.

• Beğen
Tepkiler: mahmutünaldı
5455 le farmal c 🤔🤔 mf nin dyna şanzımanı yeter ve yeni kasa 5400 serisi değil de eskileri bir başkaydı özellikle 5455 ler güzel traktördür yakıtı fazla olacağını sanmam

105c 5455 in dengi değil yaptığı işte ysktığı yakıtta kıyaslanmaz.

Traktörünüz hayırlı olsun.Bendede 5450 var almadan önce çok yakar filan diyolardı, geçen sene malum yağış olmadı pullukla beton gibi yerleri sürdük 5 li 13 no ile 1.3-1.7 litre arası yaktı.Performansıda çok güzeldi.
Ama yol vs. ara işlerinde yakıtı biraz fazla.
Saolun. Bakımlarını kaç saatte vede kendinizmi yapıyorsunuz

5455 le farmal c 🤔🤔 mf nin dyna şanzımanı yeter ve yeni kasa 5400 serisi değil de eskileri bir başkaydı özellikle 5455 ler güzel traktördür yakıtı fazla olacağını sanmam
Screenshot_2017-10-11-18-36-42-799_com.android.chrome.png farmall serisinde bütçeye göre vites seçeneği mevcut resimde de görebilirsiniz üstelik 36x36 seçeneği de var tabi tamamen bütçe meselesi. 30 yıldır MF kullanıcı si olarak şunu söylemek istiyorum bu fiyata alınacak konforlu en iyi traktor farmall c serisi 115 c eğer zam gelmediyse 170 bin TL

Ekli dosyayı görüntüle 21432 farmall serisinde bütçeye göre vites seçeneği mevcut resimde de görebilirsiniz üstelik 36x36 seçeneği de var tabi tamamen bütçe meselesi. 30 yıldır MF kullanıcı si olarak şunu söylemek istiyorum bu fiyata alınacak konforlu en iyi traktor farmall c serisi 115 c eğer zam gelmediyse 170 bin TL

Attığınız fotoğraf farmall c serisine ait değil

Ekli dosyayı görüntüle 21432 farmall serisinde bütçeye göre vites seçeneği mevcut resimde de görebilirsiniz üstelik 36x36 seçeneği de var tabi tamamen bütçe meselesi. 30 yıldır MF kullanıcı si olarak şunu söylemek istiyorum bu fiyata alınacak konforlu en iyi traktor farmall c serisi 115 c eğer zam gelmediyse 170 bin TL
Farmal c kötü seri değil bende beğeniyorum fiyatına göre özellikleri iyi tabiki de fakat 5400 serisi ile kıyaslamak yanlış olur ve 36×36 seçeneği yok ben bilerek yeni mi çıktı acaba?

Attığınız fotoğraf farmall c serisine ait değil
Farmall u serisi bu zaten farmall c yazmadim farmall serisi yazdım yani paran vardır daha konforlu serisini alabilirsin butcen kısıtlıdır yarı elektronik alırsın tamamen duygusal bir durum fakat konfor ve kullanım rahatlığı açısından farmall c de çok iyi bir traktor ben uzun yıllar on yargılı davrandım fakat farmall serisinde yanildigimi anladım.

Dün Farmall 105C ye binip inceleme fırsatı buldum çok donanımlı lüx bir traktör 24x24 power shuttle düğmeli buçuklu süper konforlu bir traktör tek kötü yönü kısa ve hafif olması. Traktör oldukça toparlak ve önü hafif farmall c lerin hepsi böyle dejatavantaj olabilir şöyle sallı uzun ve ağır hantal değil tuttuğunu koparcak gibi gelmedi bana...