Td 90 d bayi fiyatı acil yardım pazarliktayiz

Hayırlı uğurlu olsun çok çeksin az yaksın inşallah. Fiyatların artması normal çaya yüzde 40 zam gelen bir ülkede tamamen dışa bağımlı olduğumuz traktör pazarının uçması normal bence. Boşuna ağlamayın 110 bine traktör alıp biniyorsunuz diyenler çıkacaktır şimdi. Bu yüzden rabbim ödeme kolaylığı versin.
Aynen katılıyorum Allah hepimize ödeme kolaylığı versin.

Hepinizden Allahrazi olsun
Hayırlı olsun güle güle kullanın.traktör piyasası çok pahalı.ülkemizde güvenli liman olarak görülen TTF de fiyatları yukseltiyor.zar zor kendini yenilemeye çalışan çifçimiz,yukselen fiyatlarla başa çıkmaya çalışıyor.umarım bu durum böyle devam etmez.en son çorlu tarım fuarında jx100 maxpro 125bin tl ydi.

Hayirli olsun gecen sene td 100u 112.500e aldim

Hayırlı olsun Allah utandırmasın fiyat gayet uygun ama 2016 çıkışlı olma ihtimali yüksek :)

gördün mü dostum fiyatları yılmazlar nasıl çakıyor millete bana 125 e bıraktılardı.116 ya satan adamda kar ediyor 125 e satanda bu yüzden ben yılmazlardan pim bile almam.Kime ne denk gelirse çakıyolar böyle esnaflık olmaz.
Bu her bayide aynı konya da yaşıyorum td 100 d aldım 1 hafta önce 122 bin tl ye bi komşum 117 ye aldı bi kişide 130 bine aldı peşin fiyatları bu şekilde