Bu demirmidir yoksa döküm mü

Arkadaslar bu hidrolik direksiyon akis basi demirmidir yoksa dökum mu direksiyonu saga cevirdiginde dingile carpiyor oksiyenle isitsak saga dogru eğebilirmiyiz
cb55f271f8c68457275bd8b476ca06d8.jpg
bb8b15c2ba2581cb80afc7ca190f3969.jpg
c8e90ea682b02fe1de7a4327951c4da2.jpg
Merhabalar, sormuş olduğunuz çolak rotun yenisi elimizde mevcut, isterseniz yardımcı oluruz. Hidrolik Direksiyonunuzun markası Hema mı? Anadoli Hidrolik mi?

Kesinlikle kaynak tutmaz o malzeme carpma isine gelirsek rot kafalari tekere degmiyor sadece alttaki mesafe faturalarina degip zorlama yapiyorsa yapilacak tek birsey var zorlama yapan yeri spiral ile taşlayip bi miktar almak tabi manevra her iki yone esit olacak sekilde sen bunu ön takim toplayan güzel bir uataya gotur olcup bicip yapar o gerekeni

Kesinlikle kaynak tutmaz o malzeme carpma isine gelirsek rot kafalari tekere degmiyor sadece alttaki mesafe faturalarina degip zorlama yapiyorsa yapilacak tek birsey var zorlama yapan yeri spiral ile taşlayip bi miktar almak tabi manevra her iki yone esit olacak sekilde sen bunu ön takim toplayan güzel bir uataya gotur olcup bicip yapar o gerekeni
Spiral ile tasladim zaten simdide dingil birlesim vidasina carpiyor zorlama ve ötme yapiyor isitarak tekerden tarafa eğmeye calissam kirilmi onu merak ediyorum en yakin sanayi bana 30 km

Resimde görülen 1 numarayı gevşet 5mm kıl keçe yada lastik koy biraz akson kolu yukarıda duracaktır belki sürtmeyi azaltabilir aks kovanlarını aç o zaman ön iz genişliği artar bu da size sıkıntı yarartır...konyadan çıkmasını alın