Td80d hakkinda yorum ve dusunceleriniz

Merhabalar herkeze iyi forumlar dilerim.Yakin zamanda kismet olursa Td80d almayi dusunuyorum.Td80d kullanan yada dusuncesini belirtmek isteyen arkadaslar varsa yorumlarinizi bekliyorum.

Basina dert alma derim kardesim.
Bizim burada bildigim iki tane td 80 var ikiside turbo patlatti. Ikiside temiz.
Ikiside 2011 model. Birisi bu sene ilk baharda motor yaptirdi ve gecen hafta pancar yuklerken turbo patlatti. Masraf 1500 tl.
Bunlarin kronik sorunuymus benim duydugum.
Sen yinede arastir oyle karar ver. Kimse benim motorum kotu demez iyi bir arastirma yap.

• Beğen
Tepkiler: mehmet399
Td 80 almaya nasıl karar verdiniz? Sizi etkileyen hangi özelliklri?
Bircok sebebi var aslinda model olarak kullanilan motorumdan yuksek modelde olmasi beygir olarak yine ayni sekilde yuksek olmasi su an mf 240 kullaniyorum motorun turbolu olmasi 3 silindir olmasi ciftceker olmasi daha bircok sey yani yapicak oldugum ise yeterli bi motor olarak gordum bunun icin diyebilirim

Basina dert alma derim kardesim.
Bizim burada bildigim iki tane td 80 var ikiside turbo patlatti. Ikiside temiz.
Ikiside 2011 model. Birisi bu sene ilk baharda motor yaptirdi ve gecen hafta pancar yuklerken turbo patlatti. Masraf 1500 tl.
Bunlarin kronik sorunuymus benim duydugum.
Sen yinede arastir oyle karar ver. Kimse benim motorum kotu demez iyi bir arastirma yap.
Tesekkur ediyorum yorumun icin bu konuyu arastiricam

2011 kullanan arkadaşımız var,her işini görüyor, fakat piyasaya çalışan arkadaşların tamamı 4 piston motor kullanıyor.700 saatten sonra yakıt normale döner, çekiş iyileşir.80 hp 320n.m tork , çok ağır iş yoksa düşünülebilir.Ara iş motoru diyelim.

2011 kullanan arkadaşımız var,her işini görüyor, fakat piyasaya çalışan arkadaşların tamamı 4 piston motor kullanıyor.700 saatten sonra yakıt normale döner, çekiş iyileşir.80 hp 320n.m tork , çok ağır iş yoksa düşünülebilir.Ara iş motoru diyelim.
Tesekkur ediyorum yorumunuz icin oncelikle bencede benim isime gore degerlendirdimde gayet makul bir motor 90 dekar yer isliyicek senede 150 200 saat arasi calisicak zaten agir bir isim yok nakliyat (bugday,aycicegi) tillerdir aysandir sürüm yapicak cesitli ara isler tekrar sagolun yorumunuz icin

• Beğen
Tepkiler: Emirdag
Tesekkur ediyorum yorumunuz icin oncelikle bencede benim isime gore degerlendirdimde gayet makul bir motor 90 dekar yer isliyicek senede 150 200 saat arasi calisicak zaten agir bir isim yok nakliyat (bugday,aycicegi) tillerdir aysandir sürüm yapicak cesitli ara isler tekrar sagolun yorumunuz icin
Kardeşim td 80 d 3 piston ama çok güzel traktordur benim kendi köyümde var emirdagin köyünde belki yıllardır var 2008 den beri memnun taş topluyor yonca ediyor tarla ekiyor çok memnun bide polatlılı gardaşım cengizhan kılıç var faceden ekle zor bakam ona o kullanan birisi yıllardır benim bile gönlüm var td 80 d ama fiyatı bana ağır geliyor 50 60 bine güzel bulursun ama sarı kuşak 2007 üstü al 2006 üstü inşallah allah gönlüne göre versin kardeşim 90 dekar yere eğer o çok gelir dersen 285 yada 70 56 yada nh 75 veya 65 al o bile yeter sana kolay gelsin herkese bol bereketli bir yıl geçirme dileklerime.

Kardeşim td 80 d 3 piston ama çok güzel traktordur benim kendi köyümde var emirdagin köyünde belki yıllardır var 2008 den beri memnun taş topluyor yonca ediyor tarla ekiyor çok memnun bide polatlılı gardaşım cengizhan kılıç var faceden ekle zor bakam ona o kullanan birisi yıllardır benim bile gönlüm var td 80 d ama fiyatı bana ağır geliyor 50 60 bine güzel bulursun ama sarı kuşak 2007 üstü al 2006 üstü inşallah allah gönlüne göre versin kardeşim 90 dekar yere eğer o çok gelir dersen 285 yada 70 56 yada nh 75 veya 65 al o bile yeter sana kolay gelsin herkese bol bereketli bir yıl geçirme dileklerime.
Abi tesekkur ederim bilgilendirdigin icin Allah sana daha iyisini nasip etsin.2012 dusunuyorum kismetse dedigin gibi 75 65 bg lik bi motor da yeterli olur belki ama gucum varken iyi bisey almak istiyorum sonucta bu piyasa surekli olarak gelismekte ekipmanlar da ayni sekilde ve defalarca alinicak bisey olmadigi icin boyle dusunuyorum tekrar sagol.

• Beğen
Tepkiler: sabri26 ve Emirdag