Hidrolik orta kol

Hayırlı olsun bende geçen hafta internet den aldım gönderemediler kargoda mağaza kodundan sorun olmuş site n11 aradım gorustum kusura bakmayın filan dediler iptal ettım ürünü kapıda ödemeli gönderelim dediler ben sonra dedim.
Bende n11 ile sipariş verdim. Aynı şeyi bana söylediler. N11'de mağza ürün kargoya verildi diye gönderi gönderiyor ama ürün kargoya vermemiş. N11 aradımda ürün iptali dediler ama sipariş bölümünde ürün iadesi gözüküyordu. Sebebini sordum mağza ürünü kargoya gösterdiği için dediler. Haliyle sinirlendim ürün iadesi olamayacağını çünkü mağzanın ürünü kargolamadığını kontrol etmelerini söyledim. Kısacası ben ürün bedeli ödemiş mağza ürünü kargoya verildi gösteriyor ve siz iptal edemiyorsunuz. Mağza iptali ve iadeyi kabul etmese paralar hava. Onun için dikkatli olun. Paranız garanti altında sözü yalan. Bende direk mağza ile iletişime geçtim ve iptal ettirip kapıda gönderi yaptım. Benim kanatim Mağza n11're komisyon ödememek için bu yolu tutmuş olabilir. Ve yine benim anladığım n11 de güvenlik açığı var gibi. Mağza istemese ben parayı biraz zor alırdım.

Hayırlı uğurlu olsun , hidrolik ortakol artık olmazsa olmaz haline geldi. Çok güzel kullanışlı bir ürün. Jackların girdiği yerde traktörün jacki ile uyumlu olursa yağ sızdırması da olmaz. Eğer yağ kaçırırsa servisten Traktörünüzün erkek jackını alıp hidrolik orta koluna takın düzelir.

Eklemek isterim jaklar disi erkek karşılıklıdır uymazsa karşılıklı bir jak ısı cozer

Bende n11 ile sipariş verdim. Aynı şeyi bana söylediler. N11'de mağza ürün kargoya verildi diye gönderi gönderiyor ama ürün kargoya vermemiş. N11 aradımda ürün iptali dediler ama sipariş bölümünde ürün iadesi gözüküyordu. Sebebini sordum mağza ürünü kargoya gösterdiği için dediler. Haliyle sinirlendim ürün iadesi olamayacağını çünkü mağzanın ürünü kargolamadığını kontrol etmelerini söyledim. Kısacası ben ürün bedeli ödemiş mağza ürünü kargoya verildi gösteriyor ve siz iptal edemiyorsunuz. Mağza iptali ve iadeyi kabul etmese paralar hava. Onun için dikkatli olun. Paranız garanti altında sözü yalan. Bende direk mağza ile iletişime geçtim ve iptal ettirip kapıda gönderi yaptım. Benim kanatim Mağza n11're komisyon ödememek için bu yolu tutmuş olabilir. Ve yine benim anladığım n11 de güvenlik açığı var gibi. Mağza istemese ben parayı biraz zor alırdım.

Ben 4 yılı aşkın bi süredir n11 alış veriş yapıyorum hiç bir sorun yaşamadım burda satıcı firmada sorun var katılıyorum size n11 komisyon vermemek için bu durumda bizler madur oluyoruz alış veriş sitesi bu mağazaları sitesinde satışa kapatmalıdır.

• Beğen
Tepkiler: Turk-1
dd0d5cdb5b26c775e3b8a3526978c615.jpg

Banada lazım bir tane babam koparmış yine. Tümo malzemeden çalıyo sanırım 😀😂

bir sene önce bende hidrotelli aldım fakat sürekli sorun yag kaçırma keçesi patlama..3 kez garantiye gitti geldi..sonunda bizim kaynaksız diye aldıgımız kol oldu bize kaynaklı..degişim istedim yapmadılar..bende bıktım böyle yag kaçıra kaçıra kullanıyorum artık..benim başımı baya agrıttı hidrotelli inşallah sizde sorun olmaz..

hayırlı olsunda yanlış orta kol almışsın kubotanın traktore baglanan kısmı kucuk delik + kubota hassasiyeti orta koldan alıyor pulluk olsun başka şey olsun bu orta kol ile kullanırsan hassasiyetsiz kullanman gerek motor çekmez hassasiyet açarsan boşluk olacagı için vurdurma yapacak olmayacak. deligiin içine bi yüssük gibi bişey kaynattırırsan olur belki ama takılan yer dar oldugu için sıgmama şansı var. dene bak olmazsa kullanmadan değiştirirlerse ufak delikli orta kol ile değiştirt

trakkulup.net

Case JX75C , deliklerin merkezleri arası 55 cm , büyük pim delikli kullanıyoruz.Traktör tarafı ince pim olduğu için içinde küçük yüzük var, pimde boşluk yapmıyor.Ekipmana taktığımızda piston kısmının yarısı dışarıda kalıyor, ekipmanı( pulluk ) yere batırmak gerektiğinde tam topluyorum, pulluğu yere dikiyor, sürümde çizi kapatırken rahat oluyor.
Ekipman teraziye alınıp, pistonun yarısı uzayacak şekilde tercih edilmelidir.

• Beğen
Tepkiler: Yaşar Akgün
Case JX75C , deliklerin merkezleri arası 55 cm , büyük pim delikli kullanıyoruz.Traktör tarafı ince pim olduğu için içinde küçük yüzük var, pimde boşluk yapmıyor.Ekipmana taktığımızda piston kısmının yarısı dışarıda kalıyor, ekipmanı( pulluk ) yere batırmak gerektiğinde tam topluyorum, pulluğu yere dikiyor, sürümde çizi kapatırken rahat oluyor.
Ekipman teraziye alınıp, pistonun yarısı uzayacak şekilde tercih edilmelidir.

Babam 2 kez ölçtü muhakkak ucdan uca 70 cm dedi,ben ölçtüm 62 cm geliyor. Üzerinde gelen kol. Acaba yanında verilenlerde fark varmı? Kolun içindeki yüzük hidrolik kolun yanındamı geldi?