Hidrolik orta kol

A noktası alanı açık ara olmalı..
bunu sipariş verirken özellikle belirtiniz..
her traktörün hassasiyet konum delikleri aynı sütuna sahip değil..
ve ekipmanı yukarı kaldırdığınızda araya sığmayıp ya orayı patlatıyor yada pistonu kırar..
e72fbdc313eedced51ae09b57188d21e.jpg

Eline sağlık abi. Dikkat etmediğimiz bir noktayı açıklamışsın.

• Beğen
Tepkiler: YUSUFTUYLUOGLU
Bende deksan var. 2 3 defa hortum ve preslerden patlama yaptı hatta bi keresinde gözümü kör ediyordu. Yağ soğuk olduğundan kurtulduk. Ödemişte gençsan otomotiv var. Standart bi orta kol 500 lira ben onu almadığıma pişman oldum

• Beğen
Tepkiler: megahakan
Merhaba arkadaşlar görseldeki tip orta kol nasıl isimlendiriliyor? Ya da o traktöre bağlanan kısımdaki parçanın ismi nedir ve nereden bulabilirim?

Resimler ve ekler

• F158EF14-09C6-4FFD-8E79-D75FD62E5B2C.jpeg
    F158EF14-09C6-4FFD-8E79-D75FD62E5B2C.jpeg
    115.6 KB · Görüntüleme: 268
Hidrotelli markası satan bi firma 55 cm kolun açık hali 78 cm
60 cm kolun açık gali 88 cm dedi
Bunun üzerine hidrotelli üretım yerı ile görüştüm telefonla konuşan arkadaş
55 cm kolun açık hali 72 cm
60 cm kolun açık hali 78 cm olur dedi eminmisiniz dedim bizim ürün dedi bende diğer firmadaki ölçüler farklı dedim bi görüşünün yanlış bilgi verilmesin ikinizden biri yanlış dedim 2 saat gorustum yetkili arkadaşla ölçü için görüştün mü diye işim var dedi [emoji23][emoji23]

Hidrotelli markası satan bi firma 55 cm kolun açık hali 78 cm
60 cm kolun açık gali 88 cm dedi
Bunun üzerine hidrotelli üretım yerı ile görüştüm telefonla konuşan arkadaş
55 cm kolun açık hali 72 cm
60 cm kolun açık hali 78 cm olur dedi eminmisiniz dedim bizim ürün dedi bende diğer firmadaki ölçüler farklı dedim bi görüşünün yanlış bilgi verilmesin ikinizden biri yanlış dedim 2 saat gorustum yetkili arkadaşla ölçü için görüştün mü diye işim var dedi [emoji23][emoji23]
O ona o ona derken sonunda Nail beyi buldum tarif ettim. Dün bi bayan aradı verdiğiniz adresteki ilçe çıkmadı dedi. Şimdiye kadar vardı halen duruyor deyince tamam tamam diye kapattı telefonu :/

Mf 285 in orta kol takma yerindeki delikler standart (kucuk degil)diye biliyorum bu konuda bilginiz var mi?

Onlar kalın pimli 2 tarafıda aynı o seriler hassasiyeti en üst delikten alması lazım. Sipariş verirken belirtirsen yardımcı olurlar. Kullandığın ortakolu tam sık ondan sonra deliklerin arasını ölç kaç cm ona göre alırsın.

Onlar kalın pimli 2 tarafıda aynı o seriler hassasiyeti en üst delikten alması lazım. Sipariş verirken belirtirsen yardımcı olurlar. Kullandığın ortakolu tam sık ondan sonra deliklerin arasını ölç kaç cm ona göre alırsın.
Eyvallah sagolasin orta kolu onceden olçmustum bizdeki 70 cm ama biraz uzun geldiginden 65 cm sipariş verecem

Sent from my HTC Desire 820G PLUS dual sim using TrakKulüp mobile app