Hayvancılar Ne alemde

Bende öyle duyuyorum ve uzuluyorum zeytinciler bana kizar belki ama markette zeytin 23 lira et 40 olmus pahali mi artik hayat pahali bilmem ne marka koltuk takimina Toplam 50 kg profil yok her yer sunta iste her neyse 5 bin lira ; 4 bin tugla 5 ton demir 200 torba cimento basit anlatimla giden ev en ucuz yerde 150 bin tl buna kimse bisey demiyor ama et niyeyse cok konusuluyor ciftcilik bitecek bu gidisle
Size katılıyorum gündemde sadece et var hayatımızda daha cok pahalı olan seyler var ama kimsenin umrunda değil

ben kırıkkaleliyim geçen çarşamba bizim köyden gelip inek aldılar sizin ordan simental 3-4 doğurmuş inekleri 5,5-6 ya almışlar 15 tane hepside gebe bu mallar daha 2 ay önce 7-8 arasıydı. danalar yine pahalı ama sen bana resimleri bir at abi numaramı yazayım watsup varsa ordan iletişim kuralım. dediğin gibi mal senin para benim anlaşırsak yabancıdan almamış oluruz en azından.

trakkulup.net

İnek piyayasası düştü gayet iyiydi aslında. Müsait olduğum ilk vakit atıyorum resimleri watsaptan yazıyom sana

• Beğen
Tepkiler: ibo71