Zetor 8441 Güz Sürümü - Nazara geldik :-( :-(

Geçmiş olsun trakkulupte ilk defa arıza yapan bir zetor paylaşıldı:):):)
daha önce bir videoda marşı basmayan bir tane vardı videoyu kesmeyip öylece yüklemesi güzeldi baki ustanında yaşadığı sorunu paylaşması güzel oldu traktörünü seviyor marka fanatizmi yapan insanlar genelde sorun yaşadığında paylaşmaz. kulyapısı her markada olabilir.

Geçmiş olsun...
Sağolasın..
geçmiş olsun.
çekiyor diye çekebildiği en büyük takımı takmasak sürekli kendi üst sınırına yakın kullanınca fend olsa yine böyle şeyler olur.
Sağolasın aynen öyle çekiyor diye zorlayınca olağan şeyler ama bunun önceden bi yarası varmış galiba daha önce aynı olay MF'de başıma gelmişti..
Geçmiş olsun, Allah sağlık versin, demir parçası sonuçta tamir edilir.
Bizimki de servis bekliyor, kış bakımlarını yaptırıyoruz.
Sağolasın Allah razı olsun..
Geçmiş olsun, vardır elbette başkasınında başına gelen.
Sağolasın , eski distribütör ile görüştüm sattıkları traktörler arasında sadece bende olmuş bu arıza bahtsız bedevi şansı..
Türkiye de 1200 zetor kullanıcısı mı varmış 🤔 geçmiş olsun bu arada
Eski distribütör ile görüştüm öyle dedi , sağolasın
Sağolasın
Sağolasın
Zor oyunu bozar demiş atalarımız geçmiş olsun
Aynen zor olan biraz zaman alır, Sağolasın
Geçmiş olsun trakkulupte ilk defa arıza yapan bir zetor paylaşıldı:):):)
Sağolasın, bende yalan hile olmaz olayları olduğu gibi aktarırım tarafsız haber..

daha önce bir videoda marşı basmayan bir tane vardı videoyu kesmeyip öylece yüklemesi güzeldi baki ustanında yaşadığı sorunu paylaşması güzel oldu traktörünü seviyor marka fanatizmi yapan insanlar genelde sorun yaşadığında paylaşmaz. kulyapısı her markada olabilir.

Aynen iyisiyle kötüsüyle her şekilde doğru bilgilendirmek açısından sıkıntısını da paylaşırım.. Sıfır km sayılır 870 saatte NH TD 90 çift sürerken komple şanzıman dağıttı 14 bin tl masraf çıktı onu yaptırıp sattılar şimdi case 100 aldılar.Aynen kul yapısı olağan şeyler herkesin başına gelebilir..
yağ eksiltme yapmadımı baki arkadaşım.terletme eksiltme..yada yolda ses..benim 5211 aynı yerden tapadan kacırma yaptı ben cabuk farkettim..gecmiş olsun
Sağolasın , Gram yağ eksiltme - ses yoktu 2 parça 10 dönüm yer sürdüm 3. Tarlaya girdim iki baş gittim 3. başa girdim 30 metre kadar gittim pulluk taşa takılmış gibi çat çat ses geldi hemen durdum pulluk kırıldı zannettim baktım birşey yok kolu kaldırdım motor çiziden çıkmıyor kasıyor düz gidiyor sonra kenara çıkardım yürürken arkadan böyle çatır çutur ses geldi. Koza dişlilerini niçin kırmış olabilir.

Gecmis olsun olur böyle seyler dışlı bu en ufak bir yüzeyde çıtlatama hepsinin kırılmasına sebep olur Edirne'de bir usta vardı zetorcu yokmu bu arkadaş yardımcı olacak yada bir usta daha vardı evde motoru bölen heryerlerini yapan ismini hatırlayamadım zor gunde arkadaşımızın yaninda olmalıyız birlik beraberlik bu günler icin

• Beğen
Tepkiler: Baki TÜRKOĞLU