OYUNDA STRATEJİ BAŞLANGIÇ

Arkadaşlar Merhaba,

Bu tür sorulardan belki sıkılmış olabilir ama forumda aradım istediğim gibi bi cevap bulamadım bide ST ün türkiyede detaylı olarak tek forum sitesi burası sizler bilirsiniz. Ben oyunu kurdum 2 gün oluyor deniyorum anlamaya çalışıyorum felan. Sizden bi tavsiiye almak istiyorum mesela haritayı detaylı olarak görebiliyormuyum şu anda nerdeyim işte kendi tarlalarım nereler bide ilk başlayan için ne tavsiye edersiniz ne yapmam lazım tarlayı mı ekecem.

: OYUNDA STRATEJİ BAŞLANGIÇ

SUPERMARIO link=topic=1169.msg9245#msg9245 date=1202935117' Alıntı:
Arkadaşlar Merhaba,

Bu tür sorulardan belki sıkılmış olabilir ama forumda aradım istediğim gibi bi cevap bulamadım bide ST ün türkiyede detaylı olarak tek forum sitesi burası sizler bilirsiniz. Ben oyunu kurdum 2 gün oluyor deniyorum anlamaya çalışıyorum felan. Sizden bi tavsiiye almak istiyorum mesela haritayı detaylı olarak görebiliyormuyum şu anda nerdeyim işte kendi tarlalarım nereler bide ilk başlayan için ne tavsiye edersiniz ne yapmam lazım tarlayı mı ekecem.

Öncelikle aramıza hoşgeldiniz, kendinizi tanıtma bölümünde tanıtırsanız çok memnun oluruz. Gelelim sizin cevaplarınıza...

* Oyunda haritada ayrıntı yok maalesef ama genel bölümünde oyunun haritasında biz öenmli yerleri gösterdim. Mesela; tarlalarınız, eviniz vs...

* Oyunun oynanışı hakkında genel bölümünde bilgi verdik, umarım okumuşsunuzdur. Ama kısaca değineyim sizin için. İlk başlarda bütün tarlalarınız ekili oluyor, siz gerekli ekipmanlarla onları biçiyorsunuz. Daha sonra tekrar ekiyorsunuz, ekerken hangi aletleri kullanacağanız, nasıl ekeceğiniz vs. hepsini anlatmıştık. Biraz arama yaparsanız mutlaka bulursunuz. Yine de anlamadığınız konularda her zaman sorularınız bekliyoruz.

Birde sorularınız için lütfen 'Sorunlar' bölümünü kullanınız, şimdi konunuzu oraya taşıyorum. Ayrıca en kısa zamanda çok geniş detaylı bi kılavuz hazırlacayağız...