Bayinin Ayıbı (Sorun Çözüldü)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

çok değerli trakklup üyeleri ve yöneticileri,mevzuda adı geçen firma sahibi hatasını anlayıp benimle iletişime geçti ve maduriyetim nedeniyle üzgünlüğünü ve bu maduriyetin telaffu edileceğini dile getirdi.sesimizi duyurmamızda emeği geçen siz değerli abilerime kardeşlerime ve sayfa yöneticilerine çok teşekkür ederim.Mesajımız ulaşması gereken doğru yere ulaşmıştır

Traktör hanenize anlaştığınız fiyattan gelene kadar gündemde tutacağız , gerekirse Kubota global e bunu duyuralım. Ticaret ve verilen söz bu kadar kolay vazgeçilecek bir olgu değildir.

çok değerli trakklup üyeleri ve yöneticileri,mevzuda adı geçen firma sahibi hatasını anlayıp benimle iletişime geçti ve maduriyetim nedeniyle üzgünlüğünü ve bu maduriyetin telaffu edileceğini dile getirdi.sesimizi duyurmamızda emeği geçen siz değerli abilerime kardeşlerime ve sayfa yöneticilerine çok teşekkür ederim.Mesajımız ulaşması gereken doğru yere ulaşmıştır
Böyle bir olay yasasam galiba firma sahibi arasada traktörü alamadım. Sonuçta siz alacak zaman arıza çıkaran adam ilerde bir arıza falan olsa neler der en iyisi başka markaya yönelmek

Böyle bir olay yasasam galiba firma sahibi arasada traktörü alamadım. Sonuçta siz alacak zaman arıza çıkaran adam ilerde bir arıza falan olsa neler der en iyisi başka markaya yönelmek

Değerli arkadaşlar ben zaten traktörü almaktan vazgeçtiğimi bu olaydan dolayı midemin bulandığını söyledim.Hayırlı olanı buymuş demekki Elimdeki motor işimi fazlasıyla görüyor

• Beğen
Tepkiler: mahmutünaldı

İste birlik ve beraberliğin göstergesi ama bu Ada'mdan dan uzak dur kardeşim bir ise bir kırgınlık girdim ı
mi o isten hayır gelmes bn aslında konuyu kubato nun ana merkezine Meil atarakanlatalim diyecektim ama hedefi tutturduk bence ticaret böyle olmamalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...