GRIMME MAXTRON 620 ŞEKER PANCARI HASADI ESKİŞEHİR

Güzel paylaşım Emrah. Bu prodüksiyonda etkileyici olmuş. Görkem' e rakip gibi çekmişsin...:D Pancar mancar kendi yürürler sanki küçük Hollanda olmuş Eskişehir...:D

Eyvallah dostum sağolasın güzel görüşün için... benim burada çevrem oldukça geniş... görev yaptığım ilçe civarında bu tarz 7-8 makina var bir velim ropa , kapı komşum da holmer şöförü en basitinden gerisini sen düşün Havalar müsait oldukça okul sonrası çekimlere ayırdım kendimi... Görkem taze kan [emoji106] bizim farklı tarzımız var [emoji3]

Elinize sağlık bu da çok güzel olmuş

teşekkür ederim beğenmenize sevindim...

Emrah hocam çok güzel olmuş eline sağlık bu arada bereketli olsun.
Tebrik ederim.

sağolasın gardasım güzel görüşlerin için devamı gelecek Allahın izniyle...

Çok başarılı çok güzel olmuş. Dron marka ve modelini öğrenebilir miyiz?

çok teşekkür ederim DJİ Mavic Pro Fly More Combo kullanıyorum....

Kayi koyu bizim koyde yunusemrede yapti aynen bosaltim sirasinda tira carpmis

duydum o mevzuyu ama nerede oldugunu bilmiyordum

Güzel paylaşım Emrah. Bu prodüksiyonda etkileyici olmuş. Görkem' e rakip gibi çekmişsin...:D Pancar mancar kendi yürürler sanki küçük Hollanda olmuş Eskişehir...:D
güldüm :D :D

Eyvallah dostum sağolasın güzel görüşün için... benim burada çevrem oldukça geniş... görev yaptığım ilçe civarında bu tarz 7-8 makina var bir velim ropa , kapı komşum da holmer şöförü en basitinden gerisini sen düşün Havalar müsait oldukça okul sonrası çekimlere ayırdım kendimi... Görkem taze kan [emoji106] bizim farklı tarzımız var [emoji3]

Laflara bak laflara çıkıssss :D nays video devamını bekliyoruz Emrah akam :)

• Beğen
Tepkiler: Emrah Aktaş