Steyr 768 vs FIAT 70.56

En son 8073 ü olan arkadaş banada sürümde kafa tutmaya kalktığında satıp jd almıştı

bu konular uzar gider örnek benim 600cc büyük motorum var gezmeye gidiyoruz 1000cc motorlar yiyo 600 ccler 280 km lerde kalıyo 1000 ccler 320 km ye ulaşıyo şimdi adam geçti diye satıp o moturumu alayım. beklentilerini belirlersin bu beklentileri karşılıyor ise kapışmaymış geride kalmakmış o işlerin sonu yok 100bin tl lik motor alıyorsun seneye 120 bin tl lik motor çıkıyo her türlü yiyo. onu karşılayacak olursak aç kalırız :)

• Beğen
Tepkiler: mahmutünaldı
bu konular uzar gider örnek benim 600cc büyük motorum var gezmeye gidiyoruz 1000cc motorlar yiyo 600 ccler 280 km lerde kalıyo 1000 ccler 320 km ye ulaşıyo şimdi adam geçti diye satıp o moturumu alayım. beklentilerini belirlersin bu beklentileri karşılıyor ise kapışmaymış geride kalmakmış o işlerin sonu yok 100bin tl lik motor alıyorsun seneye 120 bin tl lik motor çıkıyo her türlü yiyo. onu karşılayacak olursak aç kalırız :)
Aynen doğru söylüyorsun 768 ara işe girecek bir motor kullandığım için söylüyorum

• Beğen
Tepkiler: fevzikeles

Steyr kuyruk mili geri viteste ters donuuorya en sevdigim ozelligiydi.ilk hava yaptirdigimda cok korkmustum egzoz da patlamalar oluyordu.hidroliginden cok cektim habire conta destiriyordum
Birdepulluk tam kaldirmazdi bazan kac lere garacin kapisini soktum alttan takip.usta sikintisivardi herkes anlamiyordu yedek parcada aynen oyle.. hararet silintisi yok bana gore 80 90 olur sabit lalir orada.ama govdeden bazan yag atardi nereden geldigini hic bulamamistik

• Beğen
Tepkiler: Batuhan7066
valla ustacım bende daha almadım araştırıyorum ama %99 768 alacam hemcinsleri ve modelleri arasında bi cafayır. 13 14 bin tl başka bi rakibi yok videoyu forum şenlensin diye attımda. araştırmalarım sonunda bir hararet iki saplama kırma vs sorunu gördüm hararet sorunu değil aslında kitapçığını okudum yan kapakları çıkartın diyo çalışırken gördüğüm kadarıyle kimse çıkartmıyo bu yanlış kitapçığı adam boşa hazırlamaz. kırma olayına gelince sadece serada 210cm rotovatör yapacam sanırım o kadar zorlu bi iş değil. sera zaten kaba olur ayrıca yakıtta en iyisi gördüğüm kadarıyla birde mercedes motoru olduğunu öğrendim sağlam yani motoru daha ne isterim.
77 model 768 kullanıyoruz yakıtı 10 numara freni de keza öyle hararete gelirsek silaj da yaptık santrafüje de bağladık hiç sıkıntısız hararet yapmıyor, hidrolikleri kuvvetli ne taksanız kaldırır vanasını kapatırsınız cm salma yapmaz yolda makina çırptı hidrolikleri bozuldu derdi olmaz, bana göre - yanları çeki gücü olarak yetersiz zayıf. 15000 tl bandında alınabilecek en mantıklı traktör diyebilirim