Fend çıkamadı iki römorkla, peki yanlış olan nedir

125 hp normal bir traktör zemin kötü çıkaramaması gayet normal . fendt den mucize bekleniyorsa şahsen , yakıt tüketimi ve sağlamlık konusunda mucize beklenmeli.

Kumsal zemin rampa yarışını izlemiştim.Traktör çok güzel esneklik özelliği var.Rampanın yarısından sonra diğerleri patiye kalıyor, Fendth rampayı her türlü geçiyor.
Hidrostatik pompaları aşırı zorlamamak lazım.Şanzımanı kapasitesine göre kullanmak gerekiyor.

Kumsal zemin rampa yarışını izlemiştim.Traktör çok güzel esneklik özelliği var.Rampanın yarısından sonra diğerleri patiye kalıyor, Fendth rampayı her türlü geçiyor.
Hidrostatik pompaları aşırı zorlamamak lazım.Şanzımanı kapasitesine göre kullanmak gerekiyor.

Hidrostatik yuruyus pompasi oldugu zaman sanki daha az yukleniyor degil mi ?

Yarista fendt iyi olabilir ancak her zeminde basarli olacak anlamina gelmez bu degil mi ?

güç, sistem veya teknoloji her zaman işe yaramaz. bazen de şoför yeteneği gerekir. dahası bu yumuşak toprakta pek çok motor çıkarmakta zorlanabilir. ne yapılabilir?

1- fendt diye havaya girilmemeli, iyi birisi direksiyona geçmeli
2- patinaja düşmekten kaçınılmalı
3- vurdurma ile çıkarılmaya çalışılmalı, gaza basıp asılmamalı
4- çıkmaz ve oymaya başlarsa farklı yerden asılmalı

• Beğen
Tepkiler: mahmutünaldı
Beyler boşuna yorum yapmayın o traktördeki şoför benim teyzeoğlu,ilkokuldan itibaren 6-7 değişik marka olmak üzere 30 yıllık şoför ve şu anda senenin uzun bir döneminde traktör sürer.Şoförlüğü gayet iyidir. O romorklar ordan ne yapsan pek çıkmaz. Oda zaten anlamış...

• Beğen
Tepkiler: The_Hoca