Massey Ferguson 5455 enjektör sorunu

Commonrail gereğinden fazla hassas bi sistem. Bizde yıllardır 5455 kullanıyoruz bi sıkıntı yaşamadık ama shell dışında 1 litre mazot almadık başka bi yerden, bunu kooperatifde dahil. Filtrelerede dikkat edin saati geçmeden değiştirin.

Ayrıca devamlı aynı yerden alıyorsanız ve devamlı aynı arıza oluyorsa hukuki süreci bi düşünün derim. En azından yakıtı test ettirin.

• Beğen
Tepkiler: mahmutünaldı
Commonrail gereğinden fazla hassas bi sistem. Bizde yıllardır 5455 kullanıyoruz bi sıkıntı yaşamadık ama shell dışında 1 litre mazot almadık başka bi yerden, bunu kooperatifde dahil. Filtrelerede dikkat edin saati geçmeden değiştirin.

Ayrıca devamlı aynı yerden alıyorsanız ve devamlı aynı arıza oluyorsa hukuki süreci bi düşünün derim. En azından yakıtı test ettirin.
Kaliteli akaryakıt shell opet petrollerde mevcut :) pahalı ama güzel yakıtları var

iki seneye once tkk mazotu kullaniyorduk case jx75 c traktor var daha once koyde bazi traktorlerde pompa ve enjektor sistemlerinde sıkıntılar çıkmıştı mozot filitresini değiştirken su ayırıcı kısmında su biriktiğini gördüm bidahada kullanmadık

iki seneye once tkk mazotu kullaniyorduk case jx75 c traktor var daha once koyde bazi traktorlerde pompa ve enjektor sistemlerinde sıkıntılar çıkmıştı mozot filitresini değiştirken su ayırıcı kısmında su biriktiğini gördüm bidahada kullanmadık
Biz de 2 yildir oradan kullanıyoruz sorun çıkıyor.bizden önceki traktörün sahibi hiç sorun yaşamadım dedi petrol ofisinden alıyordu yakıtı

Tarım kredi kooperatifinden alıyoruz diğer traktörlerde sıkıntı olmuyor ama enjektör farkından olsa gerek

TKK dan alıyosan mazot koydugun bidonların dibine bak pislik varsa mazotu ordan alma birdaha. Bizde bir ara tkk dan alıyoduk pompa bozuldu fabrikaya gönderdik allahtan garanti karşıladı. Kooperatifin mazotu kalitesiz eski motorlar yakıyor ama yeni nesil motorlara zarar veriyor. Mazot koyduğumuz fıçıların dibi çamur gibi olduydu hep