Mf 285 bagimsiz 4 cikis uygulamasi

Arkadaslar bildiginiz gibi 98 alti mflerde bagimsiz hidrolik cikis yok.ama 97ustu yani otomatik kuyruk milli modellerine sonradan eklenebiliyor.kullandigimiz pistonlu malzemeler arttiği icin 4 cikisa yukselttik.
a923227466ca53a13a2fc06d6080d2e3.jpg
b2cc2852fb0619950233fb184782db79.jpg

Hayırlı olsun.
İç taraftaki o iki küçük kol ne için,
Damper konumunda baskıyı basınç tarafına geçirmek gerekiyor mu,
Bir de yağı neden alttan çekmişler normaldeki tek çıkışı da çiftlemişler de onlar için de kol eklemişler gibi görünüyor, öyle mi acaba?
Bir de markası nedir, işçilik hariç fiyat nedir?

Şeklinde bir soru tufanına tutayım :)
Bizimki yıllar önce takılan Akon marka çift çıkış ve kullanışlı değil. Özmenoğlu'nu inceledim 4 çıkış+hidrolik sistemi çok güzel. 6 çıkışlısında da Hidrolik kontrol seçeneği olsa güzel olurdu bu arada belki sen görmüşsündür...

Hayırlı olsun.
İç taraftaki o iki küçük kol ne için,
Damper konumunda baskıyı basınç tarafına geçirmek gerekiyor mu,
Bir de yağı neden alttan çekmişler normaldeki tek çıkışı da çiftlemişler de onlar için de kol eklemişler gibi görünüyor, öyle mi acaba?
Bir de markası nedir, işçilik hariç fiyat nedir?

Şeklinde bir soru tufanına tutayım :)
Bizimki yıllar önce takılan Akon marka çift çıkış ve kullanışlı değil. Özmenoğlu'nu inceledim 4 çıkış+hidrolik sistemi çok güzel. 6 çıkışlısında da Hidrolik kontrol seçeneği olsa güzel olurdu bu arada belki sen görmüşsündür...
1-O icteki iki kol ozmenoglunun bunu taktirdigimdan beri hic kullanmiyorum onu

2-bu sistemin hidrolikle hicbir alakasi yok basinc konumuna getirmeye gerek yok yani hidrolik kollarindan tamamen bagimsiz yeni tip traktorler gibi

3-alttan yag aldik cunku basincli yag orda var

• Beğen
Tepkiler: ziyaretci94
Güzel çalışma olmuş, elinize sağlık, traktör 96 model sanırım, yarım beyin damper çıkışı var.
Kullanım kitabında iki çıkışı kullanarak çift tesirli çalıştırılabilir yazıyor, denediniz mi hiç.
Takılan bölüm çift tesirli çalışıyor mu acaba?
İç levye devamlı pompalama kısmında kalırsa pompaya zarar verir.
Sanırım basınçlı yağı kuyruk milini açıp kapayan ikinci pompadan almışsınız, bu pompa damperle beraber kuyruk mili ve direksiyon kullanımlarında fazla yüke kalırsa yeterli olur mu?
Kolay gelsin, çalışma videosunu bekliyoruz.

• Beğen
Tepkiler: Yaşar Akgün