Yardimci pistonlarimiz taktirdik

b8812a0fd14969c2fe0ddd786d91c50b.jpg
62d7e5dbba879a773664d15ed48892ab.jpg
cab67d611f241971306ac5fc7723d0b0.jpg

Hayırlı olsun.kesinlikle faydalı bir çalışma olmuş.Hatta tüm traktörlerde 60 Hp den yukarı traktörlerde standart donanım mecburi bir uygulama olmalı.kullandığım traktörde 1 adet lik uygulama yapılabilecek yer bırakmışlar bende değerlendirdim.traktör firmaları bu konuda daha özverili olmalı.
Ayrıca kullandığınız parçalar orjinalmi ?fiyatı ? İşçilik dahil nekadar tuttu? Sanırım deutz marka model yılı hangi seri uyumlu.Bunlarla ilgili daha detaylı bilgi verirseniz diğer arkadaşlar da fikir sahibi olmuş olur.

• Beğen
Tepkiler: Gurcan
Hayırlı olsun.kesinlikle faydalı bir çalışma olmuş.Hatta tüm traktörlerde 60 Hp den yukarı traktörlerde standart donanım mecburi bir uygulama olmalı.kullandığım traktörde 1 adet lik uygulama yapılabilecek yer bırakmışlar bende değerlendirdim.traktör firmaları bu konuda daha özverili olmalı.
Ayrıca kullandığınız parçalar orjinalmi ?fiyatı ? İşçilik dahil nekadar tuttu? Sanırım deutz marka model yılı hangi seri uyumlu.Bunlarla ilgili daha detaylı bilgi verirseniz diğer arkadaşlar da fikir sahibi olmuş olur.
Fiyat olarak degisiyor bizimki 1750 filan tuttu serviste taktirdik servis guvencesiyle parcalar orjinal degil orjinali 4ila 5000 lira kadar tutar dediler gerek yok dediler. Haklisiniz her fabrika koymasi lazim yani orjinal olmasi lazim

arkadaşlar bu yardımcı piston meselesi benim biraz kafamı karıştırıyor şimdi bende erkunt var yardımcı pistonun yağ girişi altta pistonun uç kısmında bu mantıklı olanı
ama bazı traktörlerde yardımcı pistona yağ girişi ortada yani hortum ortaya bağlı bu traktörler belirli bir seviyeden sonramı kaldırmaya yardımcı oluyor çözemedim
örnek olarak daha önce forumda paylaşılmış bir fotoğraf
nh tt4 serisi gördüğünüz gibi şimdi bu kaldırmaya nasıl yardımcı oluyor yada nereden sonra kaldırmaya yardımcı oluyor

nh tt4.jpg