New Holland 80 66 2002 dtk

agam senn fren merkezı aynı bu sekılde tanesı en son 990 tl ıdı senn motordan sokulme nedenı buyuk ıhtımal merkezlerın yag kacırıp duzen tutmamasından dolayıdr cunku yag kacırınca hava yapıolar

Üstadım bu merkezin arka tarafının resmi varsa yollaya bilirmisiniz

Teknik bi soru
Bu merkez ön firen yağ mı yolluyor yağ yolluyorsa kaç bar basınçla yolluyor

yoksa ön fireni mekanik bi hareketle sadece tetiklemeye mi yarıyor şimdiden teşekkürler

Teşekkürler sağolun
Pullukta ford 6600 daha seri çekemez ise patinaj yapıyor fakat 2 seride bile motor kolay kolay kesilmiyor takviyelerde hele 10 gazda çekiyor fakat patenaj var
8066 yavaş viteslerde hakkıyla çekiyor patenaja düşmüyor kuru sürümde denedik
yakıta ford 400 mligıram daha az yakıyor dönüme
düz yolda 80 66 az yakıyor yokuşta ford 6600 az yakıyor
yokuşta kesilme yani bayılma 8066 daha erken kesiliyor ford yokuşu görünce sanki hırslanıyor yani daha başarılı

Fordda turbo var intercoleer varmi ? Ekseriyetten lda taktirmanizi tavsiye ederim arka jantlara birer ek agirlik daha ilave ederek 6600 ü dozer niyetine neden kullanmayasıniz ;) 80 66 yada turbo+lda nin faydasini cok gorursunuz forddan assagi kalmaz forddan cokta iyi cekemez ama fordun indigi yerdende cift cekerle inersin fiatin inisi forda gore cok zayif ve fren olarakda ford kadar güvenme fiatin frenine ford bastimmi cakar balataları öter mıhlar oldugu yere fakat fiatin balatalarini fazla bagirmaya basladigi zaman fazla basmayin komprasörle inmeye calisin fren degisim zamanida bronz balata caktirin ford gibi olur frenleri uzerindekin orjinal balatalarina biz kagıt deriz ne demek istedigimi anla.

Fordda turbo var intercoleer varmi ? Ekseriyetten lda taktirmanizi tavsiye ederim arka jantlara birer ek agirlik daha ilave ederek 6600 ü dozer niyetine neden kullanmayasıniz ;) 80 66 yada turbo+lda nin faydasini cok gorursunuz forddan assagi kalmaz forddan cokta iyi cekemez ama fordun indigi yerdende cift cekerle inersin fiatin inisi forda gore cok zayif ve fren olarakda ford kadar güvenme fiatin frenine ford bastimmi cakar balataları öter mıhlar oldugu yere fakat fiatin balatalarini fazla bagirmaya basladigi zaman fazla basmayin komprasörle inmeye calisin fren degisim zamanida bronz balata caktirin ford gibi olur frenleri uzerindekin orjinal balatalarina biz kagıt deriz ne demek istedigimi anla.

Yeni gördüm yazınızı kusura bakmayın

Forda interkolır yok lda sadece turbo var 1 vites fark var turbosuza göre ve dahabi sessiz

Arkalara ağırlık iyi olur patenejı biraz daha azaltır

80 66 ya turbo lda takınca şanzimanı dayanır mı hiç araştırmadım 95 66 yla aynı şanzımansa dayanır fakat aynı değilse araştırmak lazım

Firenleri iyi tutuyor şimdiye kadar hiç değişmemiş debriajıda hiç açılmamamiş belki üzerindeki balatalar bronz olabilir diye düşünüyotum yada izmir gökcen aldık motoru fazla firen kullanmadılar fakat bronz bile olsa ford fireni gibi uzun yokuşlarda ısınmadan yokuşun başında nasıl tutuyorsa 5 km sonrada aynı performansla tutarmı daha denemedim

• Beğen
Tepkiler: tigris2372