54 c İçin Rotovatör Tavsiyesi

Herkese iyi akşamlar arkadaşlar Pamuk çalılarını parçalamak için 54c için rotovatör alıcam.Yerler hep kumsal olduğu için 235lik düşünüyorum Marka olarak türkay ve ata alabilirim Rotovatör pamuk çalılarını parçalayabilir mi bilenlerden yardım bekliyorum

54 c için 2.10 uygun fakat pamukçalısı dolanma yapar sap parçalama veya dal parçalama makinesi almanız gerekir. ben rotavatörü pamuk çalısında bilmiyorum nasıl olur tecrübesi olan paylaşırsa fikir sahibi oluruz bizde

teşekkürler pamuk çalısını kasnak ucuna zincir takarak kırıyorum ama çalılar parçalanmıyor sadece kökünden kopup en fazla üçe bölünüyor.Üzerine diskaro çektiğimde çok fazla çalı oluyor.Bu durumda da yılda bir defa kullanıcağım sap parçalama alcağıma rotovatör alıp her zaman kullanmak daha mantıklı geldi.Gel gelelim rotovatörün yerdeki uzun pamuk çalılarını parçalayıp parçalamadığını bilmiyorum.İnşallah bilenler çıkar

teşekkürler pamuk çalısını kasnak ucuna zincir takarak kırıyorum ama çalılar parçalanmıyor sadece kökünden kopup en fazla üçe bölünüyor.Üzerine diskaro çektiğimde çok fazla çalı oluyor.Bu durumda da yılda bir defa kullanıcağım sap parçalama alcağıma rotovatör alıp her zaman kullanmak daha mantıklı geldi.Gel gelelim rotovatörün yerdeki uzun pamuk çalılarını parçalayıp parçalamadığını bilmiyorum.İnşallah bilenler çıkar

aynı dert ben de de var :) ben de hafta sonu kasnakla kırayım dedim tarlaya girdim beş altı sıra yaptım kasnak kırıldı sonra arkadşımda sap parçalama vardı onunla yaptık ama her zaman başkasından kullanmak olmuyor.. bu konuyu takip edeceğim. bana kalırsa tıkanma yapar gibi geliyor ama bilmiyorum

• Beğen
Tepkiler: hls19
Pamuk sapını parçalar mi orasını bilemem ama abi eğer ki rotovatör almayi düşünüyorsan 54c için 2.35 büyük gelir. 2.10 54c için daha ideal .. bide bu benim tavsiyem Türkay markasını pek tavsiye etmem. Çevremde kullananlar hiç memnun değil Türkay dan. Başka markalari araştırıp onlara yönelmeni tavsiye ederim.

• Beğen
Tepkiler: hls19
Pamuk sapını parçalar mi orasını bilemem ama abi eğer ki rotovatör almayi düşünüyorsan 54c için 2.35 büyük gelir. 2.10 54c için daha ideal .. bide bu benim tavsiyem Türkay markasını pek tavsiye etmem. Çevremde kullananlar hiç memnun değil Türkay dan. Başka markalari araştırıp onlara yönelmeni tavsiye ederim.

sağol kardeşim ama motoru büyütme niyetim olduğundan 235 alayın dedim