Çalışma lambası

Merhaba arkadaşlar Kullanmış olduğumuz Kubota M7040 için arkaya 2 adet daha çalışma lambası alıcam görüntüyü bozmaması ve diğer lambalarla uyumlu gözükmesi için oval tercih etmek zorundayım internet de araştırdım en ucuz 95 ₺ buldum bu da biraz bana fazla geldi bulundunuz çevrede veya 2. El olarak varmıdır daha ucuza bulabileceğimiz bir yer. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

d486d39d11b3e7b75e0ac6fe809ceddf.jpg

Led olanlara da baktım yalnızca Çin sitelerinde bulabildim AliExpress ve alibaba da orda da 140 ₺ civarı
Sanayi de aksesuarcılar da artık bulunuyor. Bizim burada var çeşit çeşit. Kamyon ve tır lambası satanlarda mevcut genelde...

Led lâmbalar doğrudan bağlanabiliyor mu? Yükseltici ve düşürücü vb. ara tertibat grekli mi?
Yeni hat için gerekli olabilir. Ama söküp yerine takarsanız gerekmez. Daha düşük akım çekiyorlar çünkü.

Bu lambalar orjinall td lambasından ne kadar fazla aydınlatır çok fark olursa bende bunlarla değiştirmek isterim gece yeterli gelmiyor çünkü

Gecen yıl alacaktım parçaçı bana dedi ki bu ledler uzun kullanımda eritme falan yapıyormuş. Bn ön farlarıda zenon fara cevirecektim korkuttular vaz gectim orjinaliyle duruyor
Benim traktorda verim kabin var uzerindekiler kaplolar dahi eridi kac ampul patladi bilmiyom sayisi belli degil birde hic isik sacmiyo beni aldim led in teki 4 tane normal isiktan fazla ve daha net işik veriyo yarin takicam bakam nasil olcak

• Beğen
Tepkiler: ilkertetik