Guncel kok bogaz ve pas ilac fiyatlari

Bu sene ilaçlara zam gelecek diye ağustos ayında aldım.Mustang geniş yaprak 5 litre 240 tl,ralon dar yaprak 1 litre 95 tl,Opera max pas ilacı 5 litresi 320 tl.Ağustos ayı fiyatları şimdi dahada pahalanmış diyorlar..

c58bcfac-453a-4d6c-be1e-70bcc61051ad.jpg
Bize verilen yeni sezon fiyatlari. Pesin ve harman vadeli olarak.

• Beğen
Tepkiler: Aygün 10
Bu sene Mustang fiyatlarında ciddi şekilde indirim var. Bunun sebebi mustang muadillerinin ( Safa Tarım Corvette v.s. ) daha çok satması nedeniyle. Mustang 5 Lt fiyatı Eskişehir de 150 TL civarına kadar bulmak mümkün belki araştırılırsa daha da uygun fiyata alınabilir..

Muadiller mustang den çok satınca mecbur düşecekler bende corvette yada Mustang alacam bakalım

Eskişehir’den mi ? Nereden aldınız?

Evet Eskişehir den aldım eski otogarın orada pasaj var. O pasajın arka sokağında bir ilaç bayinden aldım Dükkanın ismini hatırlamıyorum. Kartı vardı şuan yanımda değil. Fakat alacaksanız acele etmenizi öneririm çünkü piyasa henüz tam belli değil 100-110 tl arası olması düşünülüyor. Aynı yerden 150 TL ye mustang alabilirsiniz.

Evet Eskişehir den aldım eski otogarın orada pasaj var. O pasajın arka sokağında bir ilaç bayinden aldım Dükkanın ismini hatırlamıyorum. Kartı vardı şuan yanımda değil. Fakat alacaksanız acele etmenizi öneririm çünkü piyasa henüz tam belli değil 100-110 tl arası olması düşünülüyor. Aynı yerden 150 TL ye mustang alabilirsiniz.

hububat için ilaç alıcam mustang de alabilirim aslında indirimli olursa Bir bakayım ben en iyisi Corvette yada Mustang olur yanına yayıcı yapıştırıcı, granstar , tonik, ester vs birşeyler de alacam