AİLENİN YENİ ÜYESİ FARMALL 105C

Hayırlı olsun güle güle kullan
Traktörü biraz daha ağır yapsalardı çok daha iyi olurdu
Kızdığım tek nokta bu kadar para verip kuyruk mili 2 devirli olması ve defransiyele bağlı kuyruk mili olmayışı

T5.115 5070 kg geliyor, full ağırlıklı + depo dolu.Sizinki de aynı değil mi?
Diferansiyele bağlı kuyruk mili saman balyesi yükleme aparatında çok kullanışlı oluyor.

T5.115 5070 kg geliyor, full ağırlıklı + depo dolu.Sizinki de aynı değil mi?
Diferansiyele bağlı kuyruk mili saman balyesi yükleme aparatında çok kullanışlı oluyor.
Hayır gelmiyor 4240 kg ek ağırlıklı kendisi 80 kg ben koydum dolu depo 4,5 gelmiyor
Ön jant içi ağırlık şart önler patinajı giriyor lastikleri su dolduralım dedik oda 900 kg geliyormuş
Erkunt 115 in ön jantlarına benziyor bakalım uyarsa öyle yapacam
Sıkmalı çayırbiçme çok yoğun ot olduğu zaman sıkıcılar tıkanıyor bazen diferansiyele bağlı kuyruk mili olsa geri vitese takıp boşaltıyordu şimdi çok uğraşıyorum

Hayır gelmiyor 4240 kg ek ağırlıklı kendisi 80 kg ben koydum dolu depo 4,5 gelmiyor
Ön jant içi ağırlık şart önler patinajı giriyor lastikleri su dolduralım dedik oda 900 kg geliyormuş
Erkunt 115 in ön jantlarına benziyor bakalım uyarsa öyle yapacam
Sıkmalı çayırbiçme çok yoğun ot olduğu zaman sıkıcılar tıkanıyor bazen diferansiyele bağlı kuyruk mili olsa geri vitese takıp boşaltıyordu şimdi çok uğraşıyorum

Makinenin üzerine çapraz kayışla dönen, kasnakların biri ileri diğeri ters döner veya düz ters dönen dişliler gibi aparat yapılması mümkün mü ?

Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin.

Valla 105 ile 115 arasında belki de çok fazla bir çekiş farkı yoktur diye düşünüyorum motor değerleri bir birine çok yakın fiyat farkı az olunca bizde 115 c aldık fazla olsaydı bende 105 c alirdim

Farmall C serisinde güce göre en yüksek tork değeri 105C'de.

• Beğen
Tepkiler: hellboy-07