50saatte Farmall 105C. 156bin TL

Vallahi o paralara bu motor alınmaz tabi bu benim şahsi fikrim. Niye derseniz O paralara güzel temiz MasseyFerguson 5445 veya 5440 alınır.Saygılar

5445 için hemfikiriz de de sırf dyna şanzıman var diye 150 bin ikinci el 5440 euro3 perkins motorda almak bana göre yanlış.civar köylerde hep yakıtından şikayetciler.85c 640 ile aynı yakıyor şuan 100 saatde.

5445 için hemfikiriz de de sırf dyna şanzıman var diye 150 bin ikinci el 5440 euro3 perkins motorda almak bana göre yanlış.civar köylerde hep yakıtından şikayetciler.85c 640 ile aynı yakıyor şuan 100 saatde.
Sırf euro3 diye alınmaz diyorsaniz katılmam size. Yakıt açısından evet yeni kasa 5400 serisi yakıtlı diyorlar ama 5445 5455 ler fena motor yabana atılmaz seridir. Şimdiki zamanda yakıtlar her traktörün hemen hemen aynı ve 85c comonrailli yakıttan tasarruflu olması lazım

Sırf euro3 diye alınmaz diyorsaniz katılmam size. Yakıt açısından evet yeni kasa 5400 serisi yakıtlı diyorlar ama 5445 5455 ler fena motor yabana atılmaz seridir. Şimdiki zamanda yakıtlar her traktörün hemen hemen aynı ve 85c comonrailli yakıttan tasarruflu olması lazım

AlInmaz demedim o tip motor ve o marka motor o parayı bana gore haketmez diyorum.yanlis anlamissiniz.45-55 e birsey demem farmall dan ustun bir motor zaten

Kardeş bir söz vardır bilir misin ? Öküzün büyük olsunda çekmese çekmesin. Yanlış anlama bu sözümü.Saygılar.

Sizin gibi dusununler cokdan taklayi atti ac geziyor.gosteris meraklilarin dusunce yapisi o laf.ihtiyac neyse hatta paran neyse ona gore motor almak lazim.
Bir sozde ben soyleyeyim ihtiyacın olmayan şeyleri alırsan yakında ihtiyacın olan şeyleri satmak zorunda kalırsın... sende dediklerimi yanlis anlama saygılarr

Sizin gibi dusununler cokdan taklayi atti ac geziyor.gosteris meraklilarin dusunce yapisi o laf.ihtiyac neyse hatta paran neyse ona gore motor almak lazim.
Bir sozde ben soyleyeyim ihtiyacın olmayan şeyleri alırsan yakında ihtiyacın olan şeyleri satmak zorunda kalırsın... sende dediklerimi yanlis anlama saygılarr
Güzel söz söylemiş kim söylediyse.

• Beğen
Tepkiler: Gürcan Koç
Bence en iyi traktör, işini gören traktördür. Bu söz bana ait :) Bu 135 massey ferguson da olabilir 105c case de hiç farketmez.
işine göre traktör almak en iyisi eskiden koca köyü 3 traktör işlerken dedemin zamanında şimdi ciftçekerler çoğaldı arazi aynı arazi ama yetmiyor millete nasıl oluyorsa 😀 traktör almak kolay sicilin temizse ne istersen al esas önemli olan geri odemesi ve aldığın traktore iş olması