6056 elamanı kesti

herkese hayırlı akşamlar tarlayı pullukla sürdüm yastık başını sürüyordum traktör birden stop etti uğraştık çalışmadı usta getirdik oda çalıştıramadı traktör elaman kesmiş dedi traktörü çekerek pompacıya götürdük pompacı söktü elamanı kesmiş orjinal elaman 900 tl artı diger masraflarla1300 olur dedi birde konya malı dolma elamanı 800 e takarım dedi bizde dolma elamanı taktırdık daha önce böyle dolma elaman taktıran oldumu veya bilgisi olan varmı

• Beğen
Tepkiler: mahmutünaldı
Bizde 2014 te pompayi yaptirmistik elemani degistirdi usta ayni sizinki gibi konya mali doldurma eleman takti kis ayiydi traktor calismadigindan pek bisey anlayamamistik bir kac ay sonra tarlada traktorun harareti 75 e gelince rolantide stop edip soguyana kadar calismadi pompaciyi aradik elemani tekrar degistirdi ogun bugun kullaniuoruz yan sanayide ariza cikabiliuor

• Beğen
Tepkiler: ramazan01
herkese hayırlı akşamlar tarlayı pullukla sürdüm yastık başını sürüyordum traktör birden stop etti uğraştık çalışmadı usta getirdik oda çalıştıramadı traktör elaman kesmiş dedi traktörü çekerek pompacıya götürdük pompacı söktü elamanı kesmiş orjinal elaman 900 tl artı diger masraflarla1300 olur dedi birde konya malı dolma elamanı 800 e takarım dedi bizde dolma elamanı taktırdık daha önce böyle dolma elaman taktıran oldumu veya bilgisi olan varmı
Gecmis olsun abi 100 lira varmis arada keske orjinal alsaydın