Havali mibzer

Slm arkadaslar.
Mibzer almayi dsunuyorum sizce hangi si sakalak mi sonmez mi gaspardo mu.
Ikincisi ekim yapmayi dsundugum traktor td65b mibzer gubrelikli olacak skinti cikarir mi?tecrubeli arkadaslar bilgi almak istedim tesekurler.

Mibzer farklarini bilmiyorum, traktöre 4 sıralı hiç sıkıntı olmaz, hattâ tarla modellerinden az etkilenir lastik boyutundan. Buna rağmen önü kalkarsa 2-3 tane agirlik aliverirsin.
Td65 b lerin yan gergi kolu destek noktasinda civata kesiyor, çekiden destek lâması yaptir, sezonda iş açmasın.

Mibzer farklarini bilmiyorum, traktöre 4 sıralı hiç sıkıntı olmaz, hattâ tarla modellerinden az etkilenir lastik boyutundan. Buna rağmen önü kalkarsa 2-3 tane agirlik aliverirsin.
Td65 b lerin yan gergi kolu destek noktasinda civata kesiyor, çekiden destek lâması yaptir, sezonda iş açmasın.
Aynen kardes 5 yada 6 sirali almayi dsunuyrm.380.70.28 lastik de bu kollara nasi bsey yapacaz onu tam anlamadm

S.a arkadaşlar hazır başlık varken yeni konu açmak istemedim benim sorunda burda. Arada kaynasin diye düşündüm. Sorum ise: mısır Ekim leri başlamadan havalı mibzer almayı düşünüyorum.gecen bı arkadaşım aradı sönmezler marka 6 sıralı gübre sandıklı 3 senelik bir makine var satılık 15 bin istediği ni soyledi makinayı görmedim daha.ama sönmezler kullananı da hiç görmedim.nasildir fiyat uygun geldi anlayan bilen arkadaşlar dan yorum alsam

S.a arkadaşlar hazır başlık varken yeni konu açmak istemedim benim sorunda burda. Arada kaynasin diye düşündüm.�� Sorum ise: mısır Ekim leri başlamadan havalı mibzer almayı düşünüyorum.gecen bı arkadaşım aradı sönmezler marka 6 sıralı gübre sandıklı 3 senelik bir makine var satılık 15 bin istediği ni soyledi makinayı görmedim daha.ama sönmezler kullananı da hiç görmedim.nasildir fiyat uygun geldi anlayan bilen arkadaşlar dan yorum alsam

Pardon yanlış yazmışım 12 bin lira istiyor mus

Ben bunu konyanın bi köyünden 6750tlye aldım yaninda 3 takım ürün diski ve 1 takım balta ucuda var 2004 sönmez
Genelde pancar ve mısır ekecez
Fiyat ürün karsilastirması açısından fotolar
a1936557536ead156947515a4aedadde.jpg

d9a568b2cca55b928b989f3577f8901f.jpg

a2c28421e23a229a88e668b8a39a5b78.jpg

cac0dca2125b9c4293eb11857a70761e.jpg

Ben öz duman 6 lı mibzer kullanıyorum.geçen yıl 16 bin liraya aldık yanında 6 tane soğan 6 pancar 6 nohut 3 tane de kavun karpuz diski vardı+ 6 tanede mısır ve nohut için balta verdiler.65 bg traktör için gübreli biraz ağır gelir diye düşünüyorum.ben 90bg taktığım halde traktörü tartıyor.düz yerde sıkıntı olmaz

• Beğen
Tepkiler: ali38