Tarlasındaki Taşı Toplatan Veya Piyasaya Taş Toplama İşi Yapan Arkadaşlar...

Ben iznik tacirdenim. Osmaneli merkezden ve düzmeşeden çok zeytinlik budadım. Kocakuşak süleyman var. Üniversitenin karşısında besihanesi var. Ona, yasin var o taraflarda zeytinliği var ona çok geldik 15 kişilik ekiple

Ben iznik tacirdenim. Osmaneli merkezden ve düzmeşeden çok zeytinlik budadım. Kocakuşak süleyman var. Üniversitenin karşısında besihanesi var. Ona, yasin var o taraflarda zeytinliği var ona çok geldik 15 kişilik ekiple
Ben sogucakpinar danim osmanelide oturyom butarafa gelirsen ben kısin devamli osmanelideyim carsinin ordaki caybagcesinde oluyom genelde bi cayimi corbami icersin

Ben 3 sene once mibzer aldim koyden bi kac kisi al bizimkinide dönüm hesabi ekersin dediler aldim ilk sene 1000 küsur donum ektim 7 liradan makine parasi cikti 9000 bine almistim gecem sene hava sartlari yuzunden 400 donumde kaldim bu sene 880 donum ektim bitti idi mskineyi yikadim yagladim bugun 300 donum daha is geldi yarin yine ekime gitcem busene 12 den ekiyom

Allah işinizi rast getirsin, iyi iş vallahi, çalışana ekmek var çok şükür

• Beğen
Tepkiler: cemal ÖZTÜRK
Ben topluyorum saat 130 depo 35 ama Bizim burda araziler ufak geçenlerde 360 dekar yer vardı 150 dekarı taşlı hesap yaptık 25 TL anlaştık 30 cm aşağıdaki taşlarda toplanıyor kaz ayağı çekiyoruz 3 sefer tekrar yaptinmi tarlada taş kalmaz tek seferde sonradan makinenin dibe bastığı taslar sürümden sonrası ortaya çıkıyor

• Beğen
Tepkiler: parsibey