İTHAL BESİ DANASI ESK

3100 lerde sıra numaram. kasım ayında görüştüğümde aralık sonu demişlerdi. şimdi görüştüğümde aralıkta 2 gemi var ve siz listede değilsiniz dediler. ayrıca 22 aralıktaki gemiyi dağıttıklarında 1100. sıraya kadar vermiş olacağız dediler. yani bana yaz başı ancak gelir sıra. kısaca her aradığımda farklı bir şey söyleniyor.

3100 lerde sıra numaram. kasım ayında görüştüğümde aralık sonu demişlerdi. şimdi görüştüğümde aralıkta 2 gemi var ve siz listede değilsiniz dediler. ayrıca 22 aralıktaki gemiyi dağıttıklarında 1100. sıraya kadar vermiş olacağız dediler. yani bana yaz başı ancak gelir sıra. kısaca her aradığımda farklı bir şey söyleniyor.

ilk aradımda kasım 30 dendi şimdi aralık 22 dendi sıra numaram 835 bekleyelim bakalım biraz daha

esk, güney Amerika dan ithal besi danası alan arkadaşlar bilgi ve resim paylaşabilir mi? bana da sıra aralık ayında gelecek sanırım.

4dbd550df05f08c762ad43b650af7f2c.jpg

38e601e3d4b95995942fdff143463d52.jpg

Ben 40 tane aldım.
30 Hereford
10 Angus geldi.
Mersin’den aldık
Ortalama 275.5 kg[/

hayırlı olsun
esk sitesinde müracat için bilgiye ulaşamadım.
geliş fiyatı ve istenen belgelr için bilgi verirmisiz.

Başvuru dönemsel oluyor.
Takip etmeniz gerekecek.
Bir sonraki başvuru 2018 yılında diye biliyorum.

Fiyat
3.70 $/kg + KDV + nakliye

• Beğen
Tepkiler: h.ilerigiden
Evet uruguay malı...
Ama sıraya göre verilmedi. Bölgesel iklim şartlarına göre öncelik kış aylarının soğuk yaşandığı bölgelere verildi, getirilen hayvanların adaptasyon sorunu yaşamaması için...
Normalde bizim başvuru sıramız 2500 civarındaydı.