garaj yaptırmak isteyen arkadaşlara arda tarım

23.04.2014
2,763
1
2,145
edirne

arkadaşlar bu yıl yaptırdığımız trapez saç garaj
ekonomik
pratik
proje falan istemiyor
saç olmasına rahmen içine 2metre buğday koydum kesinlikle açma yapmaz
boya badana istemez
temiz ve gösterişli birkaç foto IMG_0199.JPG

kapılar da trapez saç ekonomik ve boya istemezIMG_0200.JPG IMG_0204.JPG

2.50metrede bir ağ var ağlar petek hazır ağ değil uğraşmalı ama çok sağlamIMG_0201.JPG

duvarlar çok sağlam kesinlikle açma yapmaz IMG_0202.JPG

profiller capraz kesik yuvarlak direklere kaynaklı saçlar hem profillere hem direklere vidalı IMG_0203.JPG
vidalar hem kanallarda hem sirtlardaklelepçeli her saçta 50tane vida var hiçbir işçilikten kaçinılmamış IMG_0208.JPG

catının kenarları kutu gibi kesinlikle rüzgar tutmaz IMG_0207.JPG

arkadaşlar bu depo yu yapan usta uzunkoprü sanayide nevzat usta koyde numune olsun diye uygun yaptı toplam maliyet yaklaşik 30.000tl ye mal oldu 18e 8 metre bizim işimizi görüyor ustanın tek eksiği kendi işini kendi yapıyor yanında adam caliştırmiyor sebebi ise kimseye güvenmiyor kaynağındanen ufak vidasına kadar kendi yapıyor buda biraz binanın yapılmasını uzatıyor

edirne civarında garaj yaptırmayı düşünen arkadaşlara tavsiye ederim ustanın diğer işlerinden örnekler https://www.facebook.com/nevzat.arda.7

Her çiftçide olması gerekenlerden birisi. Bizimde aklımızda var ev inşaatından çıktığımız için erteledik, biçerdöver dahil birçok malzemem dışarıda duruyor. Ayrıca çok güzel ve kullanışlı. Binanın tabanı ne şuan onu soracaktım.

• Beğen
Tepkiler: recep_gumus
Çok güzel garaj bu şekil kaç ton buğday alıyor?. Para tutan aslında malzeme değil ustalık. malzeme parası kadar ustalık parasi neredeyse..
piyasada hemen hemen ustalık gerektiren her işte böyledir.
malzeme parası kadar ustalık istenir heleki çatı işçiliği can kaybı çok olan bir sektör işçilik parası yüksek değil bence.

• Beğen
Tepkiler: Göktürk.
Her çiftçide olması gerekenlerden birisi. Bizimde aklımızda var ev inşaatından çıktığımız için erteledik, biçerdöver dahil birçok malzemem dışarıda duruyor. Ayrıca çok güzel ve kullanışlı. Binanın tabanı ne şuan onu soracaktım.

binanın tabanı beton evet her çifçide olması gerekir sezonda çifçinin malı bedavaya gidiyor sezonda 800kuruş verilen asuncion buğdayım a şimdi 960kuruş veriyorlar bekletme imkanı olanlar güzel para kazanıyorlar

• Beğen
Tepkiler: Göktürk.
Çok güzel garaj bu şekil kaç ton buğday alıyor?. Para tutan aslında malzeme değil ustalık. malzeme parası kadar ustalık parasi neredeyse..

valla bilmiyorum bu sene biçimin yarısında bitmişti 70ton buğday koydum ön tarafına cuval koysam dağa cok alırdı bizim garajda mazemeler kapılar dağil 16000tl tuttu demir mazeme ustalık 5.000 tl çok ucuz yaptı usta