Deutz 5110 C unlu 14 inç doner pulluk

Şimdi ağır ekipmanla çalışacaksanız dönerli pulluk gibi taşıma esnasında traktörü çırpmaması için derinlik atar düğmesini 6 ya getiriyorsunuz sonra kaldır tuşuna basıp en son kilit tuşuna basıyorsun. Hareket edince arkadaki ekipman ken kendine salınıyor traktörün hareketine göre otomatik olarak ve böylece traktör hiç bir şekilde ekipmandan dolayı sarsılmıyor. Yandaki Kuman'da lambalarında zaten hareketi görüyorsunuz Harika bir özellik.
Deutuzun her modelinde oluyormu bizde agrolux 410 var mesala olurmu olursa nasil oldugunu biraz daha acarak anlatirmisiniz ben bisey anlamadim 😯
Sizin anlattiginizdan anladigim derinlik kolunu 6 ya getirip elifte basmak

Bu ithal olanlara bişey diyemem iyi duruyor fakat şu TR deki toplananlar yaramaz alan da satıyor burda ne dense
Bence o satanlar traktordeki beklentuleri yuksek olan kisilerdir sadece turk toplama degil avrupa olanlarda ariza cikartiyor
Bende var agrolux 410 2015 model simdiye kadar menmunum bence tek kusuru birazcik fazla ses aliyor ufak tefek oluyor ama genel anlamda menmunum. 4lu 12 numara otamatik pullugu cekiyor tarlami suruyor ekiyor gorevini traktor olarak yapiyor yeter bence

Deutuzun her modelinde oluyormu bizde agrolux 410 var mesala olurmu olursa nasil oldugunu biraz daha acarak anlatirmisiniz ben bisey anlamadim [emoji54]
Sizin anlattiginizdan anladigim derinlik kolunu 6 ya getirip elifte basmak

Derinlik 6 ya basıp e Lifte değil Hidrilik sistem güvenlik kilit tuşu var ona basıp sistemi kitlemek gerek 410 karda bu sistem yok

• Beğen
Tepkiler: Gurcan

Aynen Gürcan ben 410 kullandım 2015 model sattım güzel makina kıymetini bil [emoji106][emoji4]
Eyvallah sagolasin yetiyor bize ALLAH'IN bu gunune sukur yazin klimasi var kisin da kaloriferi yeter daha ne olsun yaz mevsiminde de kis mevsiminde de isimizi goruyor icine cok ses aliyormus varsin alsinnn elin iyisinden bize fayda yok bizim kotumuz bize yeter😊 turk montaji diye hosuna gitmeyenler var ama ben seviyorum

• Beğen
Tepkiler: Erbaalı60
bende niye olmuyor tam nasıl yapıyorsunuz anlayamadım ben bu olayı ?
Ben derinlik ayarını maksimuma çekiyorum.kolları kaldırıyorum stop düğmesine uzun basarak kilitliyorum kilitlemesemde zaten 20 km/h i geçince kendi kilitliyor sistem calisiyor.Çalışıp çalışmadığını anlamak için hassasiyet lambalarima bakıyorum hareket ederken oklar aşağı yukarı yaniyorsa calisiyor demektir.

bende niye olmuyor tam nasıl yapıyorsunuz anlayamadım ben bu olayı ?

Şaban sendeki hangi model ki. Dediğim gibi derinlik ayar düğmesini 6 ya getir. Stop düğmesinden kilitle ya da arkadaşımızın dediği gibi hareket edip 20 km hızı geçince kendi kilitliyor ve sistem çalışıyor Kontrol panelinde görürsün hareket ederken oklar kırmızı ve yeşil yanıp söner. Zaten arka camı hafif açıp gitsen ekipmanın inip kalktığını piston sesinden anlarsın. Körürklü otobüs gibi fısır fısır ediyo giderken.

• Beğen
Tepkiler: Cihan26