M7040 M8540 M9540 jant ağırlık - Sayfa 2

Sayfa 2/2 BirinciBirinci 12
20 sonuçtan 16 ile 20 arası gösteriliyor
    Baykaradag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adı geçen
    0 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Alıntı Barış UZEL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Römork ile yük nakliyesi gibi işlerde arka tekerler patinaja düşüyorsa traktörün arkasına ağırlık gerekiyorsa aynı şekilde arka lastiklere de su doldurulabilir. Ben gerek duymadığım için arka lastiklere su doldurmadım kullandığımız ekipmanlar makinalar yeterince ağır. Matris disk tiller ve pancar kepcesinde traktörün önü hafif geldiği için sadece önlere su doldurdum yeterli geldi. Çok gerekli değilse arka lastiklere su doldurmak traktöre fazladan yük demek tavsiyem öncelikle ön lastiklere su doldurup deneyin yeterli gelmezse arkalara da doldurabilirsiniz
    Teşekkür ederim Önler pullukta biraz hafif geliyor önce antifiriz ve su ile birlikte dediğiniz gibi sibop seviyesine kadar doldurup deneyeceğim. Saygılar.

Barış UZEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adı geçen
    6 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Alıntı Baykaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim Önler pullukta biraz hafif geliyor önce antifiriz ve su ile birlikte dediğiniz gibi sibop seviyesine kadar doldurup deneyeceğim. Saygılar.
    Rica ederim doldururken antifriz/su oranına dikkat edin antifiriz az olursa kışın su donabilir ve lastiğe zarar verir 1 teneke antifrizi ön iki lastiğe paylastirdim diye hatırlıyorum ama yinede teneke üzerinde karışım oranlarını okuyun

Baykaradag teşekkür etti.

ilkertetik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adı geçen
    2 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Alıntı Barış UZEL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rica ederim doldururken antifriz/su oranına dikkat edin antifiriz az olursa kışın su donabilir ve lastiğe zarar verir 1 teneke antifrizi ön iki lastiğe paylastirdim diye hatırlıyorum ama yinede teneke üzerinde karışım oranlarını okuyun
    Bnim traktörümde dublexti. Lastikleri değiştirdim. İç lastikli aldım. Aynı işlemde bi problem olmaz heralde.
    Yolda çok zıplıyor arka taraf. Önler yeterince ağır. Tırmık vs hızlı yapılan işlerdede zıplama oluyo. Bunu önlemek için deneyeceğim.

Barış UZEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adı geçen
    6 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Alıntı ilkertetik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bnim traktörümde dublexti. Lastikleri değiştirdim. İç lastikli aldım. Aynı işlemde bi problem olmaz heralde.
    Yolda çok zıplıyor arka taraf. Önler yeterince ağır. Tırmık vs hızlı yapılan işlerdede zıplama oluyo. Bunu önlemek için deneyeceğim.
    İç lastiklide de problem olmaz mf285 in arka lastiklere ayni şekilde su doldurmustuk yıllarca kullandık. Kubota ve Ls traktörlerin arkası hafif olduğu için yolda çok zıplıyor herhangi bir ekipman takıldığı zaman arkaya yük bindiği için zıplama sorunu kalmıyor. Su dolu lastikte aynı etkiyi gösterir

ilkertetik teşekkür etti.

sayman65 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adı geçen
    0 Mesaj
    Etiketlenme
    0 Konu

Alıntı Baykaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elimde M85,95-40 ki var merak ettiğiniz bölümün fotoğrafini atabilirim.
    Çok sağolun hidrolikler ver 0 derecelerde kızdırma bujisi ile ilgili kısımları atarsanız çok sevinirim

Sayfa 2/2 BirinciBirinci 12

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)