2018 yılı Trakya Trakkulüp buluşması nezaman?

Arkadaşlar Ocak ayında kısmetse Türkiye buluşması var , Ocak ayında iki buluşma zor olur biraz , şubat içinde uygun bir zamanda yapalım derim. Bazı sponsorluk istekleri var , önümüzdeki günlerde netleşir. Eğer böyle birşey olmazsa kendi başımızın çaresine bakarız beraberce.
Ufuk abi sizin köylü dostum atakanı da alabilirmisin buluşmaya

Arkadaşlar açtığım konuya gösterilmiş ilgi ve alakadan dolayı trakyalı arkadaşlara çok teşekkür ederim!

İskender hemşo yanlış anlama ama biz trakyalı deyimiyle çok dar canlısın :) insanlar senin benim mesajımı hazırda bekleyip hemen cevap yazmıyor veya yazamıyor. Bu çeşit insanların bir araya gelip birşey ortaya çıkardığı işlerin olgunlaşması için zamana ihtiyaç var , sabıra ihtiyaç var.

Allah bir terslik vermez ise bende geleceğim Lüleburgaz da zirai bayisi olan, ziraatla alakalı firmacı arkadaşlarıma da haberdar edeceğim güzel bir etkinlik olacağından eminim. şimdiden hayırlısı olsun. [MENTION=1424]ufukk[/MENTION] abi özelden telefon numarani yazar mısın ?

Allah bir terslik vermez ise bende geleceğim Lüleburgaz da zirai bayisi olan, ziraatla alakalı firmacı arkadaşlarıma da haberdar edeceğim güzel bir etkinlik olacağından eminim. şimdiden hayırlısı olsun. [MENTION=1424]ufukk[/MENTION] abi özelden telefon numarani yazar mısın ?

Bende gelebilirim. Bu tür bayileri de misafir edelim ilaç alımlarında bize biraz indirim yapsınlar malum zaman yaklaşıyor :)

İskender hemşo yanlış anlama ama biz trakyalı deyimiyle çok dar canlısın :) insanlar senin benim mesajımı hazırda bekleyip hemen cevap yazmıyor veya yazamıyor. Bu çeşit insanların bir araya gelip birşey ortaya çıkardığı işlerin olgunlaşması için zamana ihtiyaç var , sabıra ihtiyaç var.

Ufuk HEMŞOM yapı olarak biraz dar canlıyım yaşım 40 oldu ama;derler ya can çıkar huy çıkmazmış.yetişme tarzımızdanda biraz geliyor.yetişme tarzımızda biraz hadi hadi ile oldu babaya dede mizden fazla bişey kalmadığı için yokluk içinde ve o yokluğu yenmenin telaşıyla büyüdüm. Oyüzden olabilir.genelde toplumda yaşadığım ortamda insanların deden kalma mal içinde büyümüş olanları daha babacan ağır ve ortamda daha hakim oluyor. Fakat yokluk ucuucana yetişmişlik insanı biraz daha darcanlı yetiştirebiliyor. Neyapalım sağlık olsun nihayetinde hepimiz insanız:)

Ufuk HEMŞOM yapı olarak biraz dar canlıyım yaşım 40 oldu ama;derler ya can çıkar huy çıkmazmış.yetişme tarzımızdanda biraz geliyor.yetişme tarzımızda biraz hadi hadi ile oldu babaya dede mizden fazla bişey kalmadığı için yokluk içinde ve o yokluğu yenmenin telaşıyla büyüdüm. Oyüzden olabilir.genelde toplumda yaşadığım ortamda insanların deden kalma mal içinde büyümüş olanları daha babacan ağır ve ortamda daha hakim oluyor. Fakat yokluk ucuucana yetişmişlik insanı biraz daha darcanlı yetiştirebiliyor. Neyapalım sağlık olsun nihayetinde hepimiz insanız:)

Eyvallah hemşom eksik olma , samimiyetin ve niyetinden şüphemiz yok ondan yazdım bende. Hayat herkesi farklı sınıyor , dediklerinde haklısın sende. Her çeşit arkadaşımız vardır burda , yokluktan gelen , varlık içinde yüzen. Tarım ve bu işi sevmemiz ortak noktamız. El birliği içinde yaparız yine.

Cok güzel yorumlamışsın iskender Bu konuyu takip edecem gelemesem de Trakyalı arkadaşlarla bir dostluk kurmam Bnim icin bir gurur İsmail tutar arkadaşımla Nasıl dostluğumu ilerletti isem sizlerle aynı şekilde dostluğumu ilerletmek isterim trakyaliyiz beyaa