Çiftlik bank

Bence de batar, sutculer, besiciler herkes artik isi birakma noktasindayken bunlar ortak olanlara kar payi veriyor. Olacak is degil.

Biryerlerden kredi de aldilarsa bu gaiz oranlariyla kesin batarlar. Arkasinda kim var, hibe aldilar mi bilmiyorum.

• Beğen
Tepkiler: erhanoguzhan
abiler millet kendi malina zor bakiyor birsuru zarara ugratiyor sizce yattiginiz yerden hayvancilik yapmaniz mumkun mu? Bakin gorun ciftlik bank da cok ihmal olacak birsuru buzagı ölumleri inek ölumleri vesair ve beraberinde batış

• Beğen
Tepkiler: dogannn
Bu işletme açılan yerlerde yaşayan kimse yok mu?bu çocuk gerçekten bu tesisleri açıyor mu?gerçekten merak ediyorum eğer dedikleri gibi dünyanın en büyük 11.hayvancılık işletmesini kuracaklarmış temel atmışlar bu gerçek mi yok mu Konya'dan kimse??

Goren bilen varsa fotograflayabilir, asil merakettigim arkasinda kim var, boyle dandik saadet zinciri gibi firmaya kim hibe ve ya kredi vermis ki.

Bence Yaptıkları çiftlikler,ürünler gösteriş.kara para aklıyor olabilirler.hiç girmedim ama vaad ettikleri karları,hayvancılıkla yapamayacaklarını biliyorum
Bir ihtimalde ilk yatıran Kişiler paralarını geri alabilecekler,ve güven vermiş olacaklar sonra yatırımlar artmış olunca Yunanistan’a tek yöne bilet

Herkes kolay yoldan para kazanma peşinde , bu zaafı keşfedenlerde modern çağın bankerliğibe soyunup bu çok kazanç vaadiyle yeni mağdurlar ortaya çıkartacaklar gibi duruyor. İnşallah biz yanılırız bu konuda

Çok güzel dedin Yusuf, para aklamanın en güzel yolu biziz
Antalya da 3 gün herşey dahil 150 kişiye yer tutacak, iki misli fatura kestirecek, çift çamaşır suyuna yatırılmış para olacak, kara para
ağzından bal damlıyor abi..
ahhhh Antalya ahh.
ahhh mustafa başkan ahhh.

Son düzenleme: