TrakKulüp 10. Geleneksel Buluşması

Uzun zamandır yazmıyordum belki şeytanın bacağını kırar gerisi gelir yazılarımım :) neyse buluşmaya aslında katılım sağlayamıyacaktım son anda değişiklik yapıp katılım sağladım iyiki sağlamışım uzun süredir görmediğim merhabalasmadıgım abilerim ile kardeşlerim ile muhabbet etme fırsatım oldu keşke vedalaşma fırsatım da olsaydı yemek sonrası odaya istirahat için çekildim uyandığımda saat gece yarısı olmuş ortalıkta kimseyi göremedim otelden ayrılmak zorunda kaldım pazar gün işim olduğu için buradan buluşmada emeği geçen üst düzey yöneticisinden çaycı sına kadar emeği geçen herkese sonsuz tesekkür ederim inş nice 10 100 1000 yaş buluşmalara sağlıcakla

Başta Mustafa abiye teşekkür etmek istiyorum(ne kadar teşekkür etsek az) bizi böyle güzel ailede topladığı için buluşmaya uzak yakın demeyip gelen abilerim kardeşlerim herkese ayrı ayrı teşekkür ederim sizin gibi değerli abilerimi kardeşlerimi tanımak büyük onur bizim için Ayrıca erkunt traktörede desteklerinden dolayı teşekkür ederim İyiki varsın trakkulüp cansınız dostlar...

Bu yıl da bizlere bu sicak ve samimi ortami hazirlayip bizleri bir araya getiren, belki birçoğumuz icin senenin en keyifli haftasonunu geçirmemizi saglayan bu muhtesem organizasyon için başta Mustafa Bey olmak uzere emeği geçen herkese ayri ayri teşekkür ederim. Bu konuda yazilacak çok sey var aslinda ama olayin özetini [MENTION=6788]İzzet toker[/MENTION] abimiz bir cumleyle anlatarak duygulara tercuman oldu.

İstemeden de olsa abilerime ve kardeslerime karsi bi kusurum olduysa affola. Iyiki varsiniz...

Umarım herkes sağ salim evine ulaşmıştır. Bildiğim kadarıyla Yusuf abi en uzak yerden geldi ve henüz yolda, ona da hayırlı yolculuklar diliyorum.

Uzak veya yakın demeden buluşmamıza gelen, bize değerli olduğumuzu, aile olduğumuz gösteren her üyemize teşekkürler. Biliyoruz ki uçakla da gelsen, özel arabayla da gelsen, hızlı trenle de gelsen, uzak da olsa, yakın da olsa yolculuk meşakkat demektir. Yolculuk yapıp gelenler bu zorluğa rağmen aramızda oldular. Ankara'da bulunanlar ise ağırladılar, gelenlere yardımcı oldular, otogardan getirdiler, otogara götürdüler, gezdirdiler, sıcaklık gösterdiler. Hasılı herkes bir şey yaptı. Sağolun varolun.

TrakKulüp'ün 10. Buluşmasını, 10. yaşımıza ve 10. buluşmamıza yakışır şekilde Ankara Büyükhanlı Park Hotel'de gerçekleştirdik. Çok şükür her sene bir öncekinden daha güzel ve farklı bir şekilde buluşmalarımız yapıyoruz. 10 kişiyle başladığımız buluşmalar 150 kişilere ulaştı. AVM'lerde başladığımız buluşmalar toplantı salonlarında gerçekleşmeye başladı. Sadece muhabbetle geçen buluşmalar bilgilendirme ve geliştirme toplantılarına dönüştü. Günü birlik koşuşturma ve yorgunlukla geçen buluşmalar konaklamalı olmaya başladı. Monoton geçen buluşmalar eğlenceye dönüştü. Son cümlenin işte kanıtı. :)

90e5edce2f67565861aa31b32c91ea1f.jpg

69d5b266cd39c7c5d5b9ca42a3f0b33a.jpg

Daha önce diyordum "gelmeyenler kaybetti" ama bu sefer diyorum ki "gelmeyenler çok çok şey kaybetti". Daha önceki buluşmalara gelip bu buluşmaya gelmeyenler ise aradı farkı hayal edemez. Bundan sonra inşallah buluşmalarımız bu minvalde devam edecektir.

Ancak bir farkla. Buluşmada bunu üyelerimizle de konuştuk. Bundan sonra geleneksel buluşmalarımıza üyelerimiz isim yazdırmayacak, biz davet edeceğiz ve en güzel şekilde ağırlayacağız. Sitemizde aktif olanlar, paylaşım yapanlar, bu zamana kadar buluşmalarımıza katılanlar ve bizleri yalnız bırakmayanlar buluşmalarımızın doğal davetlileridir. Bir sonraki buluşmamıza yaklaşık bir sene var olduğunu düşünürsek bu bilgiyi önce vermek uygun olacaktır.

Son olarak buluşmamızda bizleri destekleyen sponsorumuz Erkunt Traktör'e, buluşmamıza katılarak üyelerimizi bilgilendiren ve her türlü soruya samimi bir şekilde cevap veren Erkunt'un değerli müdürleri Sayın Yalçın SERTEL ve Sayın Yiğit KOSOVA'ya teşekkür ediyorum. 7. Buluşmamızdan itibaren bizi yalnız bırakmayan ve buluşmalarımızı farklı bir formata dönüştüren, desteğini esirgemeyen Bereket TV'ye ve ekibine de aynı şekilde teşekkürler.

Daha güzel buluşmalarda ve ortamlarda buluşmak dileğiyle. 10 yılımız kutlu olsun.

Ekli dosyayı görüntüle 22700

Mustafa her ne kadar aranizda olamasam da gercekten cok güzel olmus Yusuf'un turkulerinin vidiosu yokmu yüklesen siteye bizde dinlesek bu vesile ile sana bu organizasyonda emeği gecen herkese kendi adıma bn de teşekkür ederim umarım nice 10. yılları kutlarız

Mustafa her ne kadar aranizda olamasam da gercekten cok güzel olmus Yusuf'un turkulerinin vidiosu yokmu yüklesen siteye bizde dinlesek bu vesile ile sana bu organizasyonda emeği gecen herkese kendi adıma bn de teşekkür ederim umarım nice 10. yılları kutlarız
Yusuf un müzikleri, Gökhan ın espri leri[emoji3] en sonunda terk ettim salonu, kayıtlar var bir çok arkadaşta[emoji23] gülmekten karnım ağrıyor hala.