DEUTZ 5110 C KATİ GUBRE DAGİTMA

Bu yöntemle attıktan sonra dönüme 10 tonda gübre atsan tarlada herhangi bir yan etki yapmaz abi sadece biraz yabancı ot çok olabilir.Biz geçen yıl 12m3 lük dağıtma römorku ile 13 dönüm tarlaya 10 römork gübre atıp ayçiçeği ektik hiç kimyasal gübre atmadan atılmış gibi gelişim yakaladık.Bu yılda anıza atıp sürüp bıraktık seneye mısır ekeceğiz.

Bu yöntemle attıktan sonra dönüme 10 tonda gübre atsan tarlada herhangi bir yan etki yapmaz abi sadece biraz yabancı ot çok olabilir.Biz geçen yıl 12m3 lük dağıtma römorku ile 13 dönüm tarlaya 10 römork gübre atıp ayçiçeği ektik hiç kimyasal gübre atmadan atılmış gibi gelişim yakaladık.Bu yılda anıza atıp sürüp bıraktık seneye mısır ekeceğiz.

Aslan bakacaz Mısır da verime insallah dediğin gibi olur [emoji106]

biz gübre atarken kapağı sonuna kadar açıyoruz öyle gübreliyoruz sonra kapağı hiç ellemiyoruz şaftı ve hidroliği çalıştırıp yürüyoruz tarla uzak değilse bence kapağı aç kapa yapmayın

Bereketli olsun maşallah durmak yok. üste ekleme yapılmış, fazladan 1,5 m3 daha alır. Ben de 2014 de almıştım aynısı ve bende kat ekledim , Aynı bu şekilde.