Ziraaat kredisi

Ziraat Bankasından yakın zamanda traktör kredisi kullanan oldu mu?

100.000 TL için 4 yıllık kredisi çeksek yılda kaç tl kullanırız?

9.ayda ben kullandım,şimdi 50 bin tl ye kadar faiz %6 olarak hesaplanıyor.
50 binden sonrasına %8,5 -9 gibi faizle hesaplanıyor.
100 tl ye 5 yılda toplam ödeme 131 bin gibi olur tahmin.

Teşekkürler cvp için ,benimde niyetim var mibzer almak için .
Daha önceden traktör krediside kullandım bu bir engel olurmu acaba

Traktör kredisi ekipmana engel olmuyor abi Traktör kredisi tekrar traktör kredisi almana engel oluyor yani şuan üzerinde traktör kredisi varsa onu kapatmadan ikinci bir traktör kredisi vermiyor ziraat yakın zamanda duydum bunu

Traktör kredisi ekipmana engel olmuyor abi Traktör kredisi tekrar traktör kredisi almana engel oluyor yani şuan üzerinde traktör kredisi varsa onu kapatmadan ikinci bir traktör kredisi vermiyor ziraat yakın zamanda duydum bunu[/QUOTE
Cvp için teşekkürler bilader ,ekipman kredi şartları uygun gibi traktör krediside engel olmuyorsa mibzer almaya niyetim var .hatunsaraylı yada diğer markalardan birinden balta ayaklı olandan

Teşekkürler cvp için ,benimde niyetim var mibzer almak için .
Daha önceden traktör krediside kullandım bu bir engel olurmu acaba
Herşey bankanın kurduğu gelir tablosunda bitiyor sistemde gelirin kurtarabildiği kadar kredi kullanıyorsun tabi limitiniz dolana kadar cks, hayvan varlığı vs. Bu belgelerle gidip giriş yaptırınca gelir kurtardımı tamam hayvan varlığı geliri baya yükseltiyor benimm geçen sene 40 binlik 4 yıllık tarla kredim vardı. 40 dekar cks arttı 5 hayvan kaydı götürdüm 23 bin ekipman kredisi + 15 bin başak kart çıktı bu senede,
Ödemeleri gününde yatırıp girdi çıktı devamlı olursa işin kolay oluyor puan A, B den aşşağı düşmesin yeter

Traktör kredisi ekipmana engel olmuyor abi Traktör kredisi tekrar traktör kredisi almana engel oluyor yani şuan üzerinde traktör kredisi varsa onu kapatmadan ikinci bir traktör kredisi vermiyor ziraat yakın zamanda duydum bunu
Bizde problem olmadı 2014 te td65 aldık babamın adına tabi, 2016 da yeniden 2. El tümo 4050 aldık sıkıntı çıkmadı.. Ödemeler düzenli olup gelirin kurtarırsa limitin kadar herşey serbest :)

Bizde problem olmadı 2014 te td65 aldık babamın adına tabi, 2016 da yeniden 2. El tümo 4050 aldık sıkıntı çıkmadı.. Ödemeler düzenli olup gelirin kurtarırsa limitin kadar herşey serbest :)

guncel olarak konusuyorum sız 2016 dan bahsedıyorsunuz :) yenı bır duyum söz konusu evet odemeler mal varlıgı da onemlı ama bırde genel gecer prosedür olayı mevcut...