Erkunt 80.4 3 lü 14 numara alpler ile sert yer sürümü.

Kolay gelsin 3.14 küçük değil mi bu traktöre bunlar 4 silindir çekilişi iyi diye biliyorum yakıt tüketimi nasıl iki traktörün

Saolasın.Dere kenarı milli sert toprak burası.sürümde derin olunca anca bu pulluk oluyor :)Zaten biraz patinajlı gidiyordu.
Yakıt olarak böyle sürümde kesin ölçemiyoruz ama mf az yakıyor.
Mf böyle sürümlerde 1.5-1.8 arası yakıyor.Erkuntta 2 litre civarı yakar.

Abi buda yaz sürümü sayılır.Geçen sene malum aralık ayına kadar yağış almadı bölge.
Bu sürümdede pulluğu az daha salınca gidemiyordu 1H ile.
Doğrudur. Kurakta bu kadar olur. Kış tavında seri takviye h1 ile gidebilir diye düşünüyorum. Ikinci el aldık biz erkuntu, memnunuz.

• Beğen
Tepkiler: bbionik
Erkunt güzel traktördür.2011 den buyana çok şükür hiç büyük arızası olmadı.Ufak tefek eksikleri var ama fiyatının traktörü.
Biz aldığımızda bazı sorunları vardı. Baya kullanılmış olduğu için senkromeçleri bitikti değiştirildi, aynı zamanda ikinci vites dişlisi değişti. Ön takım burçları değişti. Yaptırdığımız herşey çok şükür iyi güzel randıman verdi. Ustalığı parçalarıda çok pahalı değil. Gayet memnunuz çok şükür. Tavsiye ediyorum soranlara.

Biz aldığımızda bazı sorunları vardı. Baya kullanılmış olduğu için senkromeçleri bitikti değiştirildi, aynı zamanda ikinci vites dişlisi değişti. Ön takım burçları değişti. Yaptırdığımız herşey çok şükür iyi güzel randıman verdi. Ustalığı parçalarıda çok pahalı değil. Gayet memnunuz çok şükür. Tavsiye ediyorum soranlara.

Sadece rampa yukarı yüklüyken üzüyor beni :)

Aşağı yukarı 2 senedir kullanıyoruz erkuntu. Zorlanmalarda ön tekerleklerin ayırdığını görmedim, ön tekerlekler ikiside beraber patinaj yapıyor. Yakıtıda başağı aratmadı bize. Kullanmasını usulünü bildinmi gayet güzel traktör.

Çamur performansı güzel evet zaten steyr kullanan adam erkuntta yabancılık çekmez.

Saolasın.Dere kenarı milli sert toprak burası.sürümde derin olunca anca bu pulluk oluyor :)Zaten biraz patinajlı gidiyordu.
Yakıt olarak böyle sürümde kesin ölçemiyoruz ama mf az yakıyor.
Mf böyle sürümlerde 1.5-1.8 arası yakıyor.Erkuntta 2 litre civarı yakar.

Siz dekara 2 litre yaktığınız yere ağır toprak derin sürüm diyosunuz bizim bölgede dekara 2.5 litre yakınca toprak tam tavındaydı az yaktı diyoruz bizim orda ağrır torakta derin sürümde 4-5 litre arası yakıyor[emoji1] bizim hafif dediğimiz toprak sizin ağır toprağınız demekki