Erkunt diye yazılır. Dozer diye okunur

Abi seviyonmu sevmiyon mu bı de hele :)
Gardaşım ben hep servis ve fabrikanın alakasızlığında şikayet ettim biliyon. Yoksa namıssız güzel çekişi var herkes biliyo.
Servisler bana öyle yaptı fabrikayı aradım servisleri.şikayet ettim onlarda servis bulamadıklarımdan mevcut servislere yaptırım yapamadılar. Hal öyle olunca işi gücü bıraktım ver yansın ettim olay bu ama yinede traktör alsam erkunt almam. Varıo şanzuman koysalar yok.

Muzaffer abi erkuntu çözdüm de seni çözemedim seviyormusn sevmiyor musun [emoji848][emoji848]

[emoji41]❤️
Ercanım bak video atmam da karalama veya övme yok. Sadece amacım video çekip atmak.
Erkunt traktörü alana kadar ben traktörlerden pek anlamazdım ilgi.alanımda değildi.
Yani traktöre pek masraf etmezdik. 480 lik traktörümüz vardı arıza nedir bilmezdi olan arızalr ufak tefek eksikliklerdi. Onu dedeme verip erkuntu ne zaman aldık. Tanımadığım servis kalmadı harcamadığım parada kalmadı. Şimdi sevsem ne sevmesem ne. Ben 6 7 yıldır bu şekilde bayağı tecrübe edindim. Yani anladımki traktör kçtü veya iyi olabilir.çekişli.olabilir sorun yok arızada yapabilir onda da sorun yok. Ama servislerin liyakatsizliği yıllarca hidrolik kol yağ kaçırdı adam gibi pullukla kolu hatın başında indirip sonu da kaldıramadık hidrolikler dalma çıkma yaptı bunu ben ne oldu etti yaptıramadım herife 150 km ötenden geliyor arabası parasını ödedim ödedim getirddim gelip yaptığı kollar ertesi.gün yine bozuluyor. Yaptığı beyindeki oringleri değiştirmek. En son 5 yıl sonra ilçeden traktör tamircisi o iş öyle olmaz hidroliği komple söküp bakacam dedi baktı burçlar kırılmış tornacıda yaptırdı taktı yağ kaçırmıyor ama bu kezde yukarı kalkınca kaldırmaya devam edip pompayı zorluyor en tepede kesmiyor. ileri geri vitesler carıltı yapıyor geçmiyor. Traktörümü ben önüme gelene döktürmek zorunda kaldım adam gibi bir servis bulamadığımdan.fsrları üç kez değiştirttim her defasında farba marka getirmesi için üstüne basa basa dedim getirdiği kayseri yan sanayi ürünü.Ben traktörğümü elbistana götürsdüm abi ooo şimd bütün zamanımı alur sonra baksak dedi elbistan uzak sonra nasıl gideyim. Yani ercan bana sevip sevmemek konusunda geliyorsunda sevmek için bir.sebep göster. Daha nice.sorunlar tek tek yazmaya gerek yok. Sana yazmamdakii sebep değerin yanımda çok fazla. Sağlıcakla kal kardeşim. Erkunttan başka markaya geçmem dileğiyle ama işe.para giriyo 😂😂😂😂 no para no sitres 😂😂😂

Ercanım bak video atmam da karalama veya övme yok. Sadece amacım video çekip atmak.
Erkunt traktörü alana kadar ben traktörlerden pek anlamazdım ilgi.alanımda değildi.
Yani traktöre pek masraf etmezdik. 480 lik traktörümüz vardı arıza nedir bilmezdi olan arızalr ufak tefek eksikliklerdi. Onu dedeme verip erkuntu ne zaman aldık. Tanımadığım servis kalmadı harcamadığım parada kalmadı. Şimdi sevsem ne sevmesem ne. Ben 6 7 yıldır bu şekilde bayağı tecrübe edindim. Yani anladımki traktör kçtü veya iyi olabilir.çekişli.olabilir sorun yok arızada yapabilir onda da sorun yok. Ama servislerin liyakatsizliği yıllarca hidrolik kol yağ kaçırdı adam gibi pullukla kolu hatın başında indirip sonu da kaldıramadık hidrolikler dalma çıkma yaptı bunu ben ne oldu etti yaptıramadım herife 150 km ötenden geliyor arabası parasını ödedim ödedim getirddim gelip yaptığı kollar ertesi.gün yine bozuluyor. Yaptığı beyindeki oringleri değiştirmek. En son 5 yıl sonra ilçeden traktör tamircisi o iş öyle olmaz hidroliği komple söküp bakacam dedi baktı burçlar kırılmış tornacıda yaptırdı taktı yağ kaçırmıyor ama bu kezde yukarı kalkınca kaldırmaya devam edip pompayı zorluyor en tepede kesmiyor. ileri geri vitesler carıltı yapıyor geçmiyor. Traktörümü ben önüme gelene döktürmek zorunda kaldım adam gibi bir servis bulamadığımdan.fsrları üç kez değiştirttim her defasında farba marka getirmesi için üstüne basa basa dedim getirdiği kayseri yan sanayi ürünü.Ben traktörğümü elbistana götürsdüm abi ooo şimd bütün zamanımı alur sonra baksak dedi elbistan uzak sonra nasıl gideyim. Yani ercan bana sevip sevmemek konusunda geliyorsunda sevmek için bir.sebep göster. Daha nice.sorunlar tek tek yazmaya gerek yok. Sana yazmamdakii sebep değerin yanımda çok fazla. Sağlıcakla kal kardeşim. Erkunttan başka markaya geçmem dileğiyle ama işe.para giriyo [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] no para no sitres [emoji23][emoji23][emoji23]

Bir kullanıcı yorumu gerisine gerek yok

Yani traktöre pek masraf etmezdik. 480 lik traktörümüz vardı arıza nedir bilmezdi olan arızalr ufak tefek eksikliklerdi. Onu dedeme verip erkuntu ne zaman aldık. Tanımadığım servis kalmadı harcamadığım parada kalmadı. Şimdi sevsem ne sevmesem ne. Ben 6 7 yıldır bu şekilde bayağı tecrübe edindim. Yani anladımki traktör kçtü veya iyi olabilir.çekişli.olabilir sorun yok arızada yapabilir onda da sorun yok. Ama servislerin liyakatsizliği yıllarca hidrolik kol yağ kaçırdı adam gibi pullukla kolu hatın başında indirip sonu da kaldıramadık hidrolikler dalma çıkma yaptı bunu ben ne oldu etti yaptıramadım herife 150 km ötenden geliyor arabası parasını ödedim ödedim getirddim gelip yaptığı kollar ertesi.gün yine bozuluyor. Yaptığı beyindeki oringleri değiştirmek. En son 5 yıl sonra ilçeden traktör tamircisi o iş öyle olmaz hidroliği komple söküp bakacam dedi baktı burçlar kırılmış tornacıda yaptırdı taktı yağ kaçırmıyor ama bu kezde yukarı kalkınca kaldırmaya devam edip pompayı zorluyor en tepede kesmiyor. ileri geri vitesler carıltı yapıyor geçmiyor. Traktörümü ben önüme gelene döktürmek zorunda kaldım adam gibi bir servis bulamadığımdan.fsrları üç kez değiştirttim her defasında farba marka getirmesi için üstüne basa basa dedim getirdiği kayseri yan sanayi ürünü.Ben traktörğümü elbistana götürsdüm abi ooo şimd bütün zamanımı alur sonra baksak dedi elbistan uzak sonra nasıl gideyim. Yani ercan bana sevip sevmemek konusunda geliyorsunda sevmek için bir.sebep göster. Daha nice.sorunlar tek tek yazmaya gerek yok. Sana yazmamdakii sebep değerin yanımda çok fazla. Sağlıcakla kal kardeşim. Erkunttan başka markaya geçmem dileğiyle ama işe.para giriyo [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] no para no sitres [emoji23][emoji23][emoji23]

Teşekkürler abi ❤️ bende seni de sizide tüm TrakKulüp ailesini seviyorum.

Ve şuna inanıyorum TrakKulüpte ki birçok kişi erkuntçu olsun olmasın beni erkuntçu olduğum için değil iyi tanıdıkları için seviyor farklı marka kullanan çok hatrı sayılı insanla burda tanıştım.

Ben elimden geldiğince burda herkese yardımcı olmaya çalışıyorum umarım faydalı işler yapıyorumdur.

Saygı ve sevgilerimle ❤️[emoji7]

• Beğen
Tepkiler: şerefli1
Teşekkürler abi ❤️ bende seni de sizide tüm TrakKulüp ailesini seviyorum.

Ve şuna inanıyorum TrakKulüpte ki birçok kişi erkuntçu olsun olmasın beni erkuntçu olduğum için değil iyi tanıdıkları için seviyor farklı marka kullanan çok hatrı sayılı insanla burda tanıştım.

Ben elimden geldiğince burda herkese yardımcı olmaya çalışıyorum umarım faydalı işler yapıyorumdur.

Saygı ve sevgilerimle ❤️[emoji7]
Ercanım tabiki sen faydalı işler yapıyorsun. Yaptığın iş ile insanlığın ile sevilen sayın bir insansın. Kullanılan traktör markası ile alakası olamaz. Sana şu kadar diyim servisler traktörümğ bozmasa her yaptıklarında traktör orjinalinden bir şey ler daha kayıp etmeseydi gider gözü kapalı haşmet crd yi alırsım ama inanki alacam o da aynısı aolacak bundan eminim. Fabrikayı arasamda bişey değişmeyece. Bir fendt alsak fabrikasını arayamayız arasakda değişecek biley olmaz ama yerli dedik fabrikasını arayabiliyıruz diyoruz bu bir nimettir bizim için ama değişmiyor. Bölünen haşmet vardı adamı yediler yerin dibine batırdılar masrafı 15 bin çıktı. Adam ister iyi ister kötü kkullansın o traktörü götürüp kendileri yapıp adam teslim edeydi satış patlaması olurdu. O na yapılanı binlerce insan duydu erkuntun edeceği buydu dediler. Yani ben erkuntcu olmakdan üzülmüyorum ama erkunt aldığıma üzülüyorum.çünki kaba hesap 25 bin para harcamışımdır hiç abartısız. Sadece intercol lda arka ek piston oks ye harcadığım para 8bin tl yidi 2012 de . Şansuman hidrolik kollar ve baskıya farlar için harcağım paraların haddi hesabı yok. 3 kere aydınlatma değiştirdim her değişimde her kapıya gelmeye 200 300 yol parası gerisini sen düşün. Burada bu kasar yazıyorum çünki bana diyorlar sen erkuntu bir övüyon bir kötülüyon.
Ben erkuntun çekişini överim bunu hak ediyo
Satılmasını engellerim bunuda hak ediyo. 😢😢😢

• Beğen
Tepkiler: Ercan AYKUŞ