Kleber ve özka lastik

Bkt hint malıdır. Hindistan ise kauçuğun anavatanı diyebiliriz. Fiyat olarak Michelin in yan ürünü olan Taurus ya da Kleber ayarında diyebiliriz. Ben 3 yıldır starmax kullanıyorum bir problem görmedim. Sıralama yapacak olursak Özka son tercihim olurdu.

Konya Michelin, Kleber bölge bayisi olarak söylüyorum Kleber Michelinin bünyesinde olan bir marka yüksek beygirli traktörlerde orjinal ekipman olarak gelir. ve müşterilerimizin memnun geri dönüşleri ve memnuniyetleri karşısında bizde onlarla mutlu oluyoruz. aklınızda tereddüt olmasın Kleber gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Bkt hint malıdır. Hindistan ise kauçuğun anavatanı diyebiliriz. Fiyat olarak Michelin in yan ürünü olan Taurus ya da Kleber ayarında diyebiliriz. Ben 3 yıldır starmax kullanıyorum bir problem görmedim. Sıralama yapacak olursak Özka son tercihim olurdu.
Taurus ve kleber yan yana gelemez Taurus baya kötü Bi lastik benim gözlemim süne lastiğim önler kleber arka Taurus hem diş deseni hem kauçugu kleberin yarısı kalitede diyebilirim

• Beğen
Tepkiler: ONURSENT