ERKUNT Finlandiyalı Biçerdöver Markası Sampo Rosenlew İle Türkiye Pazarına Giriyor.

ERKUNT Finlandiyalı Biçerdöver Markası Sampo Rosenlew İle Türkiye Pazarına Giriyor.

Arkadaşlar bildiğiniz üzere Erkunt Traktör, Mahindra ile güçlerini birleştirdikten sonra çalışmalara hızlı bir şekilde başlamıştı. İlk çalışmanın meyvesi olarak Mahindra bünyesinde ki markalardan biri olan Finlandiyalı biçerdöver markası olan Sampo Rosenlew' in ülkemizde Erkunt markası altında satılması için hızlı bir atak yapıldı. Bunun meyvesi olarakta ilk makinaya dair fotoğraflar internete geçtiğimiz günlerde düşmüştü. Fotoğraflarda da görüldüğü üzere makina Erkunt fabrikasına teşhir için getirilmiş. Bugün tesadüf iş ilanlarına bakarken de Erkunt' un Biçerdöver pazarlaması için Bölge Müdürü aradığını gördüm. Buda demek oluyor ki Erkunt biçerdöver sektöründe de emin adımlar ile ilerlemeyi ve ülkemizde pazara renk getirmeyi hedefliyor. Kendilerine bu yolda başarılar diliyorum. Umarım çiftçilerimiz için hayırlı olur.

Kaynak İş İlanı:
http://www.kariyer.net/is-ilani/erk...sirano=0&ilankodusfr=1941009&refno=29647_4764

25659277_10214786523807651_3256252107806978140_n.jpg

25552116_10214786524087658_4073175964456552230_n.jpg

25550434_10214786524607671_8075176555896326331_n.jpg

Deneme amaçlı verirlerse ben deneyebilirim bizden biri olursa müdür yazsın beni

Yol yakın tabi süre süre götür. [emoji41]

İlk makinaya Trakkulüp olarak talibiz :) kurban danasına girer gibi girelim , Ercan , Nail emmi , Alper ve Yusuf emmi den oluşan bir şirket öneriyorum nasılsa hepinizde orak farklı dönemde çıkıyor , alamazsakta maksat namımız yürüsün , Ercan tez zamanda git fabrikaya 200 tl kapora ver makinayı ayırt Ercan :)

Alalım abi ilk makinayı [emoji1305]

Nam olsun kâr olmasın bizimde bir biçerimiz olsun.

Ben en kısa zamanda bi sebebi ziyaret gerçekleştireyim kaporayı verip ilk makinayı alayım.

İnşallah hayırlısı olur Erkunt için çiftçilerimiz için. Şu an için biçer konusunda kesin bişey de yok isim değişikliği vs olabilir zaten bu markada Erkuntta aynı çatı altında problem yok.

Bu biçer Erkunt fabrikasına kasım ayı gibi geldi tek zaten.
İş netlik kazansın zaten durumu herkese tekrar duyururuz.

Ben en kısa zamanda bi sebebi ziyaret gerçekleştireyim kaporayı verip ilk makinayı alayım.

İnşallah hayırlısı olur Erkunt için çiftçilerimiz için. Şu an için biçer konusunda kesin bişey de yok isim değişikliği vs olabilir zaten bu markada Erkuntta aynı çatı altında problem yok.

Haksızlık olmasın diye burdan bir liste tutmaya başlayalım Ercan ama ilk makina bizim :)

Kaporayı ha erkunta ha sana vermisiz, ikisi de aynı. Fabrikaya gelen gelmeyen herseyden haberin var masallah

• Beğen
Tepkiler: Ercan AYKUŞ