TÜM JOHN DEERE YEDEK PARÇALARI İÇİN ARAYABİLİRSİNİZ.

Arkadaşlar Merhaba;
Tüm John Deere yedek parçalarını temin etmekteyim beni arayabilirsiniz.
Orjinal motor yağı ve filtreleri,kayışlar,gergiler,rulmanlar,pompalar,contalar,motor ve kabin parçaları aklınıza gelebilecek bütün parçalar ayrıca orjinal ürünlerden hariç traktör üst çeki ürünleri,hidrolik ortakol temin etmekteyiz.
Hayırlı günler,
Muammer
0532 501 72 86

Arkadaşlar Merhaba;
Tüm John Deere yedek parçalarını temin etmekteyim beni arayabilirsiniz.
Orjinal motor yağı ve filtreleri,kayışlar,gergiler,rulmanlar,pompalar,contalar,motor ve kabin parçaları aklınıza gelebilecek bütün parçalar ayrıca orjinal ürünlerden hariç traktör üst çeki ürünleri,hidrolik ortakol temin etmekteyiz.
Hayırlı günler,
Muammer
0532 501 72 86
Hoşgeldiniz... orjinal parçalar mı bunlar? Yeriniz nerde?

• Beğen
Tepkiler: Pomak22
RE 272405 C fiyatını öğrenebilir miyim? Orjinali koptu yerli aldık 1 hafta dayandı. Serviste orjinali bitmiş yarın gelir dedi bende tarlada kalmıştım tekrar yerli üretim aldım ama korkarak basıyorum debriyaja

RE 272405 C fiyatını öğrenebilir miyim? Orjinali koptu yerli aldık 1 hafta dayandı. Serviste orjinali bitmiş yarın gelir dedi bende tarlada kalmıştım tekrar yerli üretim aldım ama korkarak basıyorum debriyaja
RE272405.jpg
RE272405.jpg

5E 3 silindir serisi debriyaj pedal halatı parçanın normal satış fiyatı 450 TL. en son oluru 350 TL.

• Beğen
Tepkiler: recep.kvk
Iyi günler 5105 m yağ yakıt ve hava filtre fiyatlarını görene bilir miyiz bir 5625 kabin kapı lifleri
Merhabalar
Motor yağ filtresi 50 TL.
Yakıt filtresi 1 i 110 diğeri 90 TL.
Hava dış filtresi 200 TL. 1000 saat kullanım ömrü var. Anlaşmalı kargomuz ile istediğiniz yere gönderimini saglayabiliriz. 5625 kapı cam fitili soruyorsunuz heralde yarın bakarak fiyat verebilirim teşekkürler.