TÜM JOHN DEERE YEDEK PARÇALARI İÇİN ARAYABİLİRSİNİZ.

2013 model 6125R modelinin şanzıman yağı ve filtreleri set halinde mevcut mu elinizde
Evet şuan için bu traktörün şanzıman yağı ve filtresi motor yağı ve filtresi yakıt filtreleri, kartel basınç filtresi, adblue dozajlama ünite filtresi hava filtresi stogumuzda mevcut olup orjinal ürünlerdir en uygun fiyatlar ile yardımcı olabilirim.
Saygılar.

Hayırlı satışlar gayet açıklayıcı ve bilgilendirici bi konu olacak gibi
Teşekkürler, amaç sadece parça satmak veya para kazanmak değil tüm John Deere makineleri ile ilgili teknik arizalar ve yeni nesil makinelerin hata kodları ile ilgilide destek verebilirim, insanlara faydalı olabiliyorsam ne mutlu bana.
Saygılar.

Arkadaşlar Merhaba;
Tüm John Deere yedek parçalarını temin etmekteyim beni arayabilirsiniz.
Orjinal motor yağı ve filtreleri,kayışlar,gergiler,rulmanlar,pompalar,contalar,motor ve kabin parçaları aklınıza gelebilecek bütün parçalar ayrıca orjinal ürünlerden hariç traktör üst çeki ürünleri,hidrolik ortakol temin etmekteyiz.
Hayırlı günler,
Muammer
0532 501 72 86

Kardeşim 5105m yağ yakıt klima ve hava filtresinin fiyatları ne kadar acaba
Bide hygard motor yağı varmı acaba

Komsumuzda 5065e var 12x12 traktör iki kez tamir yapıldı ama hala biraz isindimi yarım debriyaj yapıyor gibi hareket ediyor yük altında otomatik vites araba gibi vites takılı iken gaz ver gidiyor debriyaja basmadan gazı kes din mi duruyor vites takılı haldeyken...

Sebebi nedir

Arkadaşlar Merhaba;
Tüm John Deere yedek parçalarını temin etmekteyim beni arayabilirsiniz.
Orjinal motor yağı ve filtreleri,kayışlar,gergiler,rulmanlar,pompalar,contalar,motor ve kabin parçaları aklınıza gelebilecek bütün parçalar ayrıca orjinal ürünlerden hariç traktör üst çeki ürünleri,hidrolik ortakol temin etmekteyiz.
Hayırlı günler,
Muammer
0532 501 72 86

Ustam 5085gl bahçe modeli ayak gaz teli varmı fiyatı nedir?

5065E serisi için hidrolik yağ çıkış (jak) elamanı ve özellikle varsa bahçeye uyarlı alt egzos fiyatlarını öğrenmek istemiştim. Özellikle alt egzos varsa hemen sipariş alıyorum.
Benimki alttan egzoz değişelim diyecem de mesafe çok uzak hem babam sakar ağaca takıp kırar üstten egzozu [emoji16] bizde meyvecilik yok ama tarla kenarlarında meşeler var.. Hidrolik çıkışlarını da kestirip eski sisteme çevirdim bazen tam açmadığı için kepçe inmiyordu. Ama pişman oldum tekrar geri takacam. Bafra traktör de bulabilirsin hepsini bence

Benimki alttan egzoz değişelim diyecem de mesafe çok uzak hem babam sakar ağaca takıp kırar üstten egzozu [emoji16] bizde meyvecilik yok ama tarla kenarlarında meşeler var.. Hidrolik çıkışlarını da kestirip eski sisteme çevirdim bazen tam açmadığı için kepçe inmiyordu. Ama pişman oldum tekrar geri takacam. Bafra traktör de bulabilirsin hepsini bence
Valla egzosu değiştirmek isterseniz kargo ile gönderebilirim. Üstelik egzosa montalı aynısı ile birlikte gönderebilirim.

Teşekkürler, amaç sadece parça satmak veya para kazanmak değil tüm John Deere makineleri ile ilgili teknik arizalar ve yeni nesil makinelerin hata kodları ile ilgilide destek verebilirim, insanlara faydalı olabiliyorsam ne mutlu bana.
Saygılar.
Slm aleyküm 2006 5725 kısa devre sonucu tesisat yandı bununla beraber gösterge ekranının kartında yanık devre elemanları va çalışmıyor komple gösterge veya devre kartı bulunurmu seri numarası
JOHN DEERE DISPLAY RE208089

SERIAL #150460

03/02/06