pullukla tarla sürümünde hangi pozisyonda kullanilmali

a0d99378ca402a9f05d1f4d778708b7e.jpg
526dc6e51a498458bb2162fce43311a2.jpg

• Beğen
Tepkiler: ismail_17
Pulluk gibi hassasiyet otomatik gereken islerde kilitlenmez yan kaski kollari 4 parmak sallanması gerek pullugun arkasi
Kilitlersen eğer pimleri kolari kasar yukaridan aşağıya aşağıdan yukariya hassasiyeti otomatigi engeller yakıtı bile arttirir çekişi düşürür
Sabit işlerde ilac makinesi gubre kovasi gibi kilitlenebilir

4 parmak zaten oynuyo benim kollar kilitleyincede
Fotodaki traktoru tanimadigim icin genel konustum
O pimi takarken bizim tumolarda bir delik daha vardir içeride oraya takinca sabitlenir kol sallanmaz
Kilitleme dedigim gibi ilac makinesi gubre kovasi gibi işlerde olabilir
Ama pullukta olmaz
Bunu bilmiyor çoğu kimse kilitliyor bu yan kollari kolayina geliyor iyi olacak sanıyor
Ben pullukta bu pimler kilitli olsun tumoda karsidan anlarim traktorun pullugun gidisinden belli olur kasar
Cok etkiler pullukta
Konusulacak guzel konu

• Beğen
Tepkiler: SefaBakırcı
O pimi takarken bizim tumolarda bir delik daha vardir içeride oraya takinca sabitlenir kol sallanmaz
Ama pullukta olmaz
Bunu bilmiyor çoğu kimse kilitliyor bu yan kollari kolayina geliyor iyi olacak sanıyor
Ben pullukta bu pimler kilitli olsun tumoda karsidan anlarim traktorun pullugun gidisinden belli olur kasar
Cok etkiler pullukta
Konusulacak guzel konu
erkunt hocam. bende kilitliyordum bazen donuslerde kaldirmakta gec kaliyoruz. o da alttaki gergi kollarinin govdeye bağlandigi yerleri bukuyor. o yuzden diger delikte boşta kullanmaya başladim .fakat boylede arkada pulluk cok geziyor izi kapatmiyor

erkunt hocam. bende kilitliyordum bazen donuslerde kaldirmakta gec kaliyoruz. o da alttaki gergi kollarinin govdeye bağlandigi yerleri bukuyor. o yuzden diger delikte boşta kullanmaya başladim .fakat boylede arkada pulluk cok geziyor izi kapatmiyor
Fazla boşluk verince gezme yapar
Senin fotodaki kaski kollari cevirmeli dişli ayni zamanda istediğin gibi ayarlanir
Çiziyi kapatmama işi yine bu kaski kollarından ayarlanir

Ama pullukta olmaz
Cok etkiler pullukta
Konusulacak guzel konu

Hiç sorma İsmail abi çoğu kişi bilmiyor ekim ayında bi yer sürdüm yanımda başkasında vardı bakmak için gergileri oynar yere aldım bu diyor sabit olacak oynamayacak ben diyom abi yanlışın var ikna edemedim herifi de oynar yere taktım genede

• Beğen
Tepkiler: ....ahmet1818
Hiç sorma İsmail abi çoğu kişi bilmiyor ekim ayında bi yer sürdüm yanımda başkasında vardı bakmak için gergileri oynar yere aldım bu diyor sabit olacak oynamayacak ben diyom abi yanlışın var ikna edemedim herifi de oynar yere taktım genede
Dedigin gibi bosuna kasıntı traktore Bizim servis otomatik hassasiyet yapmiyor diye cagiriyorlar diyor bazen gidip bakiyorum pimleri sabitlemis kilitlemis
Degistiriyorum pimleri diyor o kadar
Bende hep bakarim yardimci olmaya çalışırım ama herkes anlamiyor