Case Farmall 85C Devirlenme !!!

Bu yıl Ekim sezonunda aldığımız 85C 104 saate ulaştırdık.Şuanlık Çiftde net ölçemesekde 640 ile aynı yakıyordu.Yalnız pulluk 4 lü 10 numara 640 da 4 lü 9 numara vardı kendine göre pullukda daha az yakacağı kanısındayım.Çekiş gücü şuanlık hakkınca abartılı bir çekişi yok yalnız 85 hp nin hakkını veriyor.En çok memnun olduğum konu pratik seri bir traktör.Devirlenmede kısa bir video çektim kadran gayet hızlı geldi ilerleyen saatlerde daha da serileşeceğini umuyorum.
[video=youtube;4XMVAdsG1xQ]https://www.youtube.com/watch?v=4XMVAdsG1xQ[/video]

Bendede 115 ç lik var bunların eksikliği ön tarafın hafifliği öne ağırlık tampon filan yapılırsa çekişi daha güzel olur.
Cok agır ekipman kullanmadigimiz icin bir eksiklik yasamadik.traktorun agirligi 85 hp ye gore gayet iyi bence de aks mesafesi kısa.duruma göre iki agirlik atariz olmadi tamponla vs destekleriz.suanlik guzel herseyi ile.siz memnunmusunuz yakit cekisden acaba ?

Güzel yiyor pullukta gaz yemesi önemli bayılma sorunu varmı şuan, bu motor yıl da kaç saat yapacak?

Bayılma yok devrini çabuk alığ geç kaybediyor istikrarlı bir yapısı var.Pulluk kendine göre küçük.Zor şartlarda çift sürdüm gayet iyiydi yalnız ağır pullukda ne olur bilemem.Tek motorla 800-900 saat civarı iş yapıyorduk.Bunun yanında 640 ve 135 de olunca caseye sadece ciftsürmek yük çekme vs gibi işler kalınca az iş düşer tahminim yılda 250 saat anca yapar.