Deutzh agroplus 410 dt gs hanemize hayırlı olsun :)

f2e0a16106e5df9d2c5a1b64de2929bb.jpg
4aee12b7ccc99d6047a4fa555d471b2b.jpg
028673ffdbe5f64265f73717a066f33f.jpg
Hayırlı olsun bizde deutz e serisi 4065 düşünüyoruz bu aldığınız aynısı amcam da var mayor tek kelimeyle harika özellikle tarla pulluk veya kültivator da çok iyi hiz sabitleyici iyi iş yapar bizde suan tümosan 7170 var

• Beğen
Tepkiler: sbnkyncu

selam hayırlı ugurlu olsun kazasız belasız bereketli ve güzel günlerde kullan. gayet uygun bi fiyata almışsın seri yakıt cimrisi kullanışı keyfli bir model seçmişsin hız sabitleyici çok işine yarayacak. tek sıkıntısı agroplus 87 nin yeni versiyonu bu onun gibi hafiflikten ötürü zıplama yapabilir okadarcıkda olsun :)) ama özellikle yakıt ve çekişde memnun eder snei kullandıkça anlarsın demek istedigim ;).

• Beğen
Tepkiler: sbnkyncu
selam hayırlı ugurlu olsun kazasız belasız bereketli ve güzel günlerde kullan. gayet uygun bi fiyata almışsın seri yakıt cimrisi kullanışı keyfli bir model seçmişsin hız sabitleyici çok işine yarayacak. tek sıkıntısı agroplus 87 nin yeni versiyonu bu onun gibi hafiflikten ötürü zıplama yapabilir okadarcıkda olsun :)) ama özellikle yakıt ve çekişde memnun eder snei kullandıkça anlarsın demek istedigim ;).

Vallahi gerçekten orta sınıf kompakt harika bi makine çok memnunum gerçektenn yakıt serilik çalışma kolaylığı benim için çok çok yeterlii Jd alcaktım iyiki almamışım diyorum kullandıkça :)