Çörek otu tohumu arıyorum

Bilader sen aldınmı tohum , kaç tl diyolar fiyatına
Bende denemeyi düşünüyom ama ot işi nsl olacak

Abi almadım henüz tohum bakarken sabada bakıyorum Çorum’dan haber bekliyorum 2 hafta sonra hazır olacak sortex den geçiricez dediler 25 kg paketler halinde olacak Bana bir 25 yeterli ....ot işini tarımsal araştırma da bana sordu ser verdim sır vermedim ayarlıycaz seninkini merak etme agam

sen nerden alacan ağam tohumu dekara kaç kg atacacan geçen sene bana 1 kg yeter dedi tarımsal araştırma ama az geliyo gibi.
15 dönümde ben ekecem tohum bulursan banada haber et.
bizimki genç çiftçi projesi mecbur ekecez.

Dekara 1 kg civarı at dediler ama normal hububat mibzeri ile bunu atabilmek sıkıntı Soğan mibzeri buldum onunla ekicem 1 kg civarı atarım Tohum buldum gibi 2 haftaya haber gelecek sanada haber ederim 15/20 dekar ekecem

• Beğen
Tepkiler: ibo71
Dekara 1 kg civarı at dediler ama normal hububat mibzeri ile bunu atabilmek sıkıntı Soğan mibzeri buldum onunla ekicem 1 kg civarı atarım Tohum buldum gibi 2 haftaya haber gelecek sanada haber ederim 15/20 dekar ekecem
Bilader çörek otunu gübreyle karıştırıp mibzerin gübre gözüyle ekme işlemi olabilir,biz yonca ekimini genelde böyle yapıyoz. Çörek otu tohumuda yoca tohumuyla aynı .

Bilader çörek otunu gübreyle karıştırıp mibzerin gübre gözüyle ekme işlemi olabilir,biz yonca ekimini genelde böyle yapıyoz. Çörek otu tohumuda yoca tohumuyla aynı .

Abi onuda düşündüm de tam denk homojen olmayabilir biraz kusursuzu arıyorum en iti ekim soğan mibzeri ve şanzımanlı tipler ile oluyormuş deneyenler ekenler bu yönde tecrübe edinmiş soğan mibZeri bulmasaydım bende hububat mibzerimle gübreye karıştırıp ekecektim

Abi onuda düşündüm de tam denk homojen olmayabilir biraz kusursuzu arıyorum en iti ekim soğan mibzeri ve şanzımanlı tipler ile oluyormuş deneyenler ekenler bu yönde tecrübe edinmiş soğan mibZeri bulmasaydım bende hububat mibzerimle gübreye karıştırıp ekecektim

Abi peki ot problemini nasıl çözmeyi düşünüyorsunuz, bende ekmeyi düşünüyorum ama ot probleminden dolayı cesaret edemiyorum açıkcası

Abi peki ot problemini nasıl çözmeyi düşünüyorsunuz, bende ekmeyi düşünüyorum ama ot probleminden dolayı cesaret edemiyorum açıkcası

Ot için kocakarı ilacı tarzında bir karışım var onu uygulayacağız çıkış 5-10 cm civarında ilken ilaç atıp 5 gün sonra yapraktan bitki besleme ürünü verip amino tonik takviyesi yapıcaz