Havalı mibzer yardım

Türkay marka 4'lü havalı mibzerim var.Havalı mibzerim hareketi tek tekerlekten alıyodu,gecen sene iki tekerlekten de hareket alabilmek için ek dişli ekledim,ama genede iki tekerlegin de kuvvet alamadığı zamanlar oluyor.Dolayisi ile tohumu tam verimli atamiyorum ,ayni sorunu yasayan veya sorunun çözümünü bilen var mi ,Şimdiden teşekkür ederim.

Türkay marka 4'lü havalı mibzerim var.Havalı mibzerim hareketi tek tekerlekten alıyodu,gecen sene iki tekerlekten de hareket alabilmek için ek dişli ekledim,ama genede iki tekerlegin de kuvvet alamadığı zamanlar oluyor.Dolayisi ile tohumu tam verimli atamiyorum ,ayni sorunu yasayan veya sorunun çözümünü bilen var mi ,Şimdiden teşekkür ederim.

Abi tekerlekte yay varmı yoksa boştamı foto atsan daha iyi olurdu

Abi tekerlekte yay varmı yoksa boştamı foto atsan daha iyi olurdu
c5d1d131c8bf7ee30c6302187d768819.jpg

Türkay da yay yok Ekim esnasında orta kolu uzun kullanır san sıkıntı olmaz türkay güzel mibzer dir

eger tekerlek zor donuyorsa diskler var ya icerde misir aycicek diski orda kucuk plastik ler olmasi gerekli hepsinde birer adet yapistiriliyor onlar dan biri veya birkaci yan donmus olabilir teker ondan donmez

• Beğen
Tepkiler: emn